Slevy, kupóny a slevové kódy Deichmann.cz

Sleva 50% na vybrané modely

  • Platí do 31. 3. 2020
  • Ještě nikým nevyužit
Využít akci

Toužíte po nových teniskách, sandálech nebo společenských botách? Hledáte obchod s velkou nabídkou jak pánské, tak i dámské obuvi? Tak to potom zamiřte do Deichmannu. Společnost má síť poboček po celé České republice. Kromě toho však provozuje e-shop, kde najdete vše přehledně na jednom místě, a kde nabízí spoustu unikátních slev.

Pobočka, kam se podíváte

Poboček Deichmann je po celé České republice opravdová spousta. To je však skvělá konkurenční výhoda. Velice to kupujícím usnadňuje například výměnu či vrácení zboží. Můžete tak nakupovat v klidu a z pohodlí vašeho domova a při vzniku problému, nemusíte zdlouhavě čekat a řešit reklamace přes e-mail.

Unikátní slevy

I přes to, že Deichmann sám o sobě nabízí levné a výhodné zboží, na e-shopu naleznete spoustu unikátních slev. Jedná se převážně o ty sezónní či výprodeje posledních kousků. Navíc obchod nabízí opravdový výběr, takže i ve slevě si zákazníci s přehledem vyberou zboží podle svých představ.

Výhody

- Dostupná cena
- Velký výběr
- Více druhů značkových bot
- Originalita

Nevýhody

- Nižší kvalita
- Reklamace

Co říkají na Deichmann.com zákazníci?

Cena. To je hlavním plus. Snad všichni zákazníci tenhle faktor opravdu oceňují. Není to však to jediné, co si klienti chválí. Někteří zmiňují originalitu, jiní zas velký výběr či dostupnost více druhů značek na jednom místě.
Většina z těchto zákazníků však ve svých pozitivních recenzích zmiňují to samé. A tím je nízká kvalita obuvi. Poměr cena / výkon v tomhle případě tedy podle všeho funguje na výbornou. Další stížnosti padají na reklamace a neochotný personál, jak ten v online světě, tak i v kamenných prodejnách tohoto obchodu.