Datart.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Nákupy Ona Dnes -20% slevy

*Kupony najdete jako přílohu v magazínu pro ženy Ona DNES, v Magazínu DNES + TV a Žena a život nebo v elektronické podobě v mobilní aplikaci Portmonka

 • Platí do 24. 10. 2021
 • Využilo 9 lidí
Akce

Zpětný bonus až 5000 Kč na smartphone

 • Platí do 31. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Datart VIP program

Využívejte dlouhodobě zvýhodněné ceny na všechny kategorie

 • Neomezená platnost
 • Využilo 52 lidí
Akce

Studentské ceny

Exkluzivní slevy bez omezení kategorie, značky, nebo produktů

 • Neomezená platnost
 • Využilo 28 lidí
Akce

Výprodej posledních kusů

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Datart.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Datart.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu 4Home.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Mám slevový kód" a potvrďte tlačítkem "Použít".

Nejčastější otázky pro Datart.cz

 • Jakým způsobem můžu na e-shopu zaplatit?
  Platit můžete online platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro), bankovním převodem nebo složenkou z pošty. Využít můžete i platbu na dobírku. No a nakoupit můžete i na splátky přes společnost Quatro.
 • Jaký způsob dopravy si můžu vybrat?
  Kromě kurýrních společností DPD, TOPTRANS a České pošty můžete využít hlavně na velké spotřebiče i službu prémiové DATART dopravy či naší standardní dopravy. Další možností je také vyzvednutí na prodejně.
 • Můžu si zaplatit i dodatečné služby jako např. zapojení?
  Ano, s výjimkou malých zařízení si můžete při nákupu přes e-shop doplnit do objednávky i zapojení spotřebiče nebo jinou doplňkovou službu. Děláme základní instalaci, odvoz obalu a také ekologickou likvidaci starého spotřebiče.
 • Můžu vytvořit objednávku i přes telefon?
  Samozřejmě, na telefonním čísle 225 991 000 se spojíte s naším klientským servisem a vyřídíte objednávku velmi jednoduše.
 • Kdy a jak můžu vrátit zboží?
  Ať už zboží koupíte v našem e-shopu nebo v kamenné prodejně, máte 14 dní na to, abyste ho bez udání důvodu vrátili. Stačí, když předložíte nákupní doklad, nepoužitý, nepoškozený výrobek v původním obalu se vším příslušenstvím.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  V případě reklamace na servisním středisku doporučujeme středisko nejdříve telefonicky kontaktovat. Při zasílání výrobku do servisního střediska ho důkladně a bezpečně zabalte, přibalte kopii nákupního dokladu, průvodní list s popisem chyby a vaše kontaktné údaje. Také přiložte i záruční list. Reklamovaný výrobek můžete poslat i přímo na Reklamační oddělení, jehož adresa je: HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., Reklamační oddělení, hala DC6, Poděbradská 772, 250 90 Jirny alebo HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., Reklamační oddělení, areál Slávie 1667, 763 61 Napajedla.

Popis obchodu Datart.cz

DATART je jeden z nejznámějších maloobchodních prodejců, který se zaměřuje na spotřební elektroniku. Na našem trhu působí už od roku 1990. Řetězec v České republice a na Slovensku tvoří dohromady 111 prodejen.

Filozofií obchodníka je nabízet nejlepší ceny, nejlepší zboží a nejlepší služby.

V nabídce najdete široký sortiment spotřební elektroniky, především domácí spotřebiče, audio, video, PC, telekomunikační techniku i příslušenství. Kromě toho jsou součástí nabídky i nadstandardní služby jako např. Datart doprava, pojištění prodloužené záruky, pojištění výrobků, ekologická likvidace starých spotřebičů či záruční a pozáruční servis.

Při online nákupu vás čeká přehledný web, kde máte všechno potřebné na očích a na dosah. Jednotlivé sekce rozdělené do základních kategorií a podkategorií s možností filtrování produktů podle dostupnosti, značky, parametrů, ale např. i možnosti získat dárek zdarma.

Detail produktu je velmi obsažný a vypadá na první pohled mimořádně profesionálně. Najdete tam fotografie, informace o dostupnosti, nabídku prodloužené záruky a samozřejmě všechny potřebné informace, technické parametry, vlastnosti a často i recenze.

Společenská zodpovědnost

Právě velmi kvalitní recenze vybraných produktů na webu jsou velmi vítaným obsahem pro každého návštěvníka e-shopu, kterému můžou velmi pomoci při rozhodování a výběru konkrétního výrobku. Kromě recenzí zde najdete také blog, poradnu, novinky, články o nových technologiích apod.

Obchod se snaží být pro svoje zákazníky tím nejlepším místem online i v kamenné pobočce. V roce 2015 přišel s konceptem „Prodejny 21. století“, která má demonstrovat jakousi humanizaci prostoru. Koncept „Malých městských prodejen“, který přišel v roce 2017, se zaměřuje na okamžitou dostupnost sortimentu a osobní kontakt se zákazníkem.

Značka DATART podporuje také různé charitativní projekty. Program s názvem „DATART pro lidi“ pomáhá neziskovým organizacím v oblasti sociální, zdravotní, vzdělávání a rozvoje regionů.

Společnost si dává záležet na udržitelnosti a pomáhá chránit životní prostředí. S tím je spojený důraz na dlouhou životnost výrobků, garanci dostupných náhradních dílů a službu opravy.

Součástí toho je také ekologická likvidace vysloužilých elektrospotřebičů, které v rámci své unikátní DATART dopravy odváží přímo od zákazníků výměnou za instalaci nového spotřebiče.

Za tento přístup získal DATART prestižní ocenění ECO ekologická firma.

Výhody nákupu v DATART.cz

-      Kvalitní, obsažný a přehledný web

-      Velký výběr produktů

-      Výhodné ceny

-      Nadstandardní služby

-      Pravidelné akce a slevy

-      Kvalitní zákaznický servis

-      Možnost nákupu na splátky

-      Rychlé doručení

 

Nevýhody nákupu v DATART.cz

-      Menší síť kamenných prodejen

-      Občas problémy s poškozenými objednávkami

 

Co říkají o DATART.cz zákazníci

Že jde o velmi spolehlivého a vstřícného prodejce, ke kterému se znovu rádi vracejí. Zákazníci si cení dopravu, ceny i široký sortiment. Občas lze slyšet stížnosti, není jich však hodně. Většinou se týkají nedorozumění v komunikaci nebo problémů s doručením boží, za což často DATART vinu nenese.

Akční letáky Datart.cz