Slevy, kupóny a slevové kódy Conrad.cz

Slevový speciál!

  • Platí do 31. 5. 2020
  • Využil 1 člověk
Využít akci

E-shop Conrad je jedním z největších internetových obchodů s elektronikou a technikou v Evropě. Najdete zde širokou nabídku produktů. Od autopříslušenství, solární a větrné techniky, teploměrů a meteostanic až po nářadí, počítače, tablety, kabely a spoustu dalšího. Conrad pro svoje zákazníky zajišťuje spolehlivý a bezpečný obchod. Při nákupu nad 1 000 Kč se můžete těšit na dopravu zdarma. Potěší vás i bleskové doručení, které zajištuje společnost PPL. A to nejpozději do 3 pracovních dnů.

Dodání až domů

Doručení objednaných zásilek firma řeší přes společnost PPL. Svým zákazníkum tak zajišťuje dodání jejich zboží do 3 pracovních dnů od zpracování objednávky. Cena za dopravu je 120 Kč.
Výhodou při objednávce nad 1 000 korun je, že si s náklady na dopravu nemusíte dělat vrásky. V tomhle případě ji totiž e-shop poskytuje zdarma.

Výhody

- Rychlost doručení
- Velký výběr zboží
- Dostupné ceny
- Spolehlivost
- Kvalita doručeného zboží

Nevýhody

- Návody v cizím jazyce
- Bez možnosti osobního odběru

Co na Conrad.cz říkají zákazníci?

Rychlé doručení, velký výběr, přijatelné ceny, spolehlivý nákup, to vše si chválí zákazníci v jejich recenzích na internetu. Spokojenost kupujících se odráží i v rychlém jednání e-shopu.
Podle klientů je největším problémem obchodu to, že si nemohou zboží převzít osobně na prodejně. Firma je původně zahraniční, a s tím souvisí občasné opoždění zásilek a návody ke zboží, které nejsou v českém jazyce.