CisteObleceni.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Nabídka 4 + 1 zdarma

Nabídka platí pro všechny produkty označené žlutou nálepkou 4+1 zdarma.

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1199Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Nejčastější otázky pro CisteObleceni.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Platit můžete tradičním způsobem na dobírku, kdy za zboží zaplatíte v hotovosti nebo i kartou až při přebírání zásilky od kurýra. Další možností je online platba kartou nebo rychlým bankovním převodem přes platební bránu GoPay. Zaplatit můžete i běžným bankovním převodem, avšak v tomto případě může připsání peněz na náš účet trvat i několik dní.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Zboží vám může doručit kurýr až přímo do rukou nebo si ho můžete nechat zaslat na nejbližší výdejní místo Zásilkovny, kde si ho potom vyzvednete sami.
 • Můžu si zakoupené zboží vyměnit?
  Pokud vám nesedne velikost nebo se vám nelíbí barva, zboží si můžete klidně vyměnit. Avšak přímou výměnu neděláme, takže si musíte vytvořit novou objednávku pro nové zboží. To původní, které vám nesedí, je potřebné vrátit. Na to potřebujete vyplnit formulář, který najdete na našem webu (https://www.cisteobleceni.cz/pdf/CZ-vratenie.pdf) a spolu se zbožím poslat doporučeně na adresu ČistéOblečení.cz, RICOM secure s.r.o., Tovární 319, 471 54 Cvikov, Česká republika.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Zakoupené zboží, pokud není nijak poškozené, pokud není vyprané a nejeví známky používání, můžete bez udání důvodu vrátit do 14 dní od jeho převzetí. Na to potřebujete pouze vyplnit formulář, který najdete na našem webu (https://www.cisteobleceni.cz/pdf/CZ-vratenie.pdf) a spolu se zbožím poslat doporučeně na adresu ČistéOblečení.cz, RICOM secure s.r.o., Tovární 319, 471 54 Cvikov, Česká republika.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Na všechno naše zboží platí záruka 24 měsíců. Během této doby máte právo uplatnit reklamaci, pokud se na zboží zakoupeném v našem e-shopu projeví jakákoliv výrobní vada. Reklamované zboží je potřebné zaslat doporučeně nebo přinést na adresu ITeON, s.r.o., Němcovej 30, 040 01 Košice. Ke zboží přibalte fakturu a popis vady, případně kompletně vyplněný reklamační formulář. Přijetí reklamace vám potvrdíme a do 30 dní ji vyřídíme. O výsledku vás budeme informovat.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek nebo problémů?
  Na množství otázek vám dokáže odpovědět náš online chat, jehož okno najdete na webu v pravém dolním rohu. Pokud máte jiné otázky nebo řešíte jiné problémy, zavolejte nám na telefonní číslo +420 728 276 149 nebo na e-mailovou adresu obchod@cisteobleceni.cz. Rádi vám pomůžeme.

Popis obchodu CisteObleceni.cz

CisteObleceni.cz je tradiční e-shop s oblečením s jednou netradiční vlastností. Kromě toho, že oblečení, které prodává, je čisté, je také bez jakýchkoliv potisků a nemá ani žádná viditelná loga značky na vnější straně.

Jednoduchý obchodní koncept, který se na první pohled může zdát zbytečný, však má svoje zákazníky. Tak jako na světě existují lidé, kteří potřebují mít na svých tričkách co nejvíc nápisů, obrázků a barev, existuje i druhá skupina, která styl té první nenávidí a naopak se vyžívá v jednoduchosti. Absolutní jednoduchosti. Žádné obrázky, žádné nápisy, žádná loga, žádné značky. Minimalismus.

A právě pro tyto lidi je tento e-shop. Pokud patříte mezi ně, tak se máte na co těšit, protože tady najdete trička, polokošile, mikiny, bundy, vesty, fleecové oblečení, ale také tepláky či šortky, legíny, kšiltovky, sukně, šaty, froté ručníky a osušky... jednoduše všechno nejpoužívanější oblečení pro muže, ženy a děti, nebo unisex, které nosíme každý den. Co tady nenajdete, je pouze spodní prádlo.

Další výhodou je, že toto čisté oblečení tady najdete v různých základních barvách a především ve velikostech od dětských a potom od XS až po 5XL, což také nenajdete v každém e-shopu.

Navíc, nabídka obsahuje oblečení v různé kvalitě, v různých barevných nebo stylových provedeních, v různých střizích, z různých textilií a materiálů, jednoduše si tu vyberete cokoliv.

Pro ty, kteří mají rádi toto „nepočmárané“ konzervativní oblečení, je to doslova ráj na zemi, nebo spíše na internetu. V podstatě si stačí jen najít svoji správnou velikost a typ oblečení a potom se už můžete pravidelně zásobovat dalšími a dalšími kusy, které vás nezklamou.

Každý zákazník má přitom při nákupu 5 kusů oblečení akci 4+1 zdarma.

Co se týká webu, je tak jednoduchý jako produkty, které se na něm prodávají. Avšak detaily konkrétních produktů jsou velmi propracované, obsahují dostatek informací i hodně kvalitních obrázků. Plusem je, že téměř každý kus oblečení vidíte na modelovi nebo modelce.

Výhody e-shopu CisteObleceni.cz:

-          Velký výběr

-          Kvalitní materiály

-          Velikosti od XS až po 5XL

-          Rodinné a párové série oblečení

-          Akce 4+1 zdarma na všechno

-          Často zlevněné zboží

-          Velké skladové zásoby

-          Doprava zdarma

-          Jednoduché vrácení a reklamace

-          Vstřícná komunikace

Nevýhody e-shopu CisteObleceni.cz:

-          Někdy delší doručení

Co říkají o e-shopu CisteObleceni.cz zákazníci:

V první řadě je třeba vysvětlit, že toto je obchod pro speciální skupinu zákazníků, která na rozdíl od těch „mainstreamových“ moderních konzumentů nepotřebuje a vysloveně nechce mít na svém oblečení značky známých výrobců, protože je to IN. A tato skupina lidí si tohoto obchodu mimořádně váží, protože takových není mnoho. Pro mnohé je překvapením zkušenost s velmi ochotnou komunikací prodejce, snadné vrácení a reklamace ušetří nervy, doprava zdarma zase peníze a velký výběr střihů, materiálů či velikostí zaručí, že zákazník, který sem přijde jednou, už víc nepotřebuje nakupovat většinu oblečení jinde.