Slevy, kupóny a slevové kódy Chefparade.cz

Tento obchod nyní nenabízí žádné kupóny

Škola vaření Chefparade je skutečně pro každého. Chefparade.cz nabízí kurzy vaření jak pro úplné začátečníky, tak pro pokročilé, ale i pro děti a dospělé. Kromě toho má ve svém portfoliu firemní akce nebo privátní party. Chefparade má také obchod, v němž najdete koření a ingredience z celého světa, takže i vy můžete nejen vařit, ale i dochucovat jako profesionál.

Kurzy vaření

Chefparade.cz naučí vařit každého. Proto nabízí kurzy vaření, které si oblíbíte. Můžete se naučit vařit asijskou a exotickou kuchyni, být odborníky v přípravě steaků a masa, nebo se naučit připravovat sushi, ryby i mořské plody, nebo se zlepšit v evropské kuchyni. Kromě toho Chefparade nabízí i speciální kurzy, kde se naučíte připravit delikatesy na večírky. Speciální kurzy vaření jsou zejména pro nadšence, kteří rádi objevují nové chutě, vůně či postupy.

 

Zdravé vaření

V Chefparade vaří především zdravá jídla. Pokud chcete rozšířit svoje zdravé portfolio večeří, naučte se například připravovat mořské plody či ryby. Nejenže vyzkoušíte něco nového, ale uděláte i něco pro svoje tělo.

Chefparade.cz přichází také se slevami, akcemi a dárkovými poukazy. Například můžete ve slevě koupit nádobí, v němž můžete zkoušet všechno, co se na kurzu naučíte. Pokud si objednáte čtyři dárkové poukazy a do kolonky slevový kód zadáte 3+1, dostanete čtvrtý poukaz zadarmo.

 

Výhody e-shopu Chefparade.cz

  • výborné a kvalitní zboží
  • příjemná obsluha
  • příjemné ceny
  • rychlá doprava
  • často zajímavé slevy
  • dobrá komunikace s obchodem

 

Nevýhody e-shopu Chefparade.cz

  • delší doba dodání

 

Co říkají zákazníci?

Recenze zákazníků hovoří samy za sebe. Spokojení jsou s kvalitním zbožím, jakož i dobrými službami. Chválí také rychlost dodání objednaného zboží a komunikaci s obchodem. Líbí se jim také ceny a zajímavé akce a slevy.

Malé nedostatky se objevily u produktů, kde chyběl český manuál, a také v době dodání zboží, které nebylo skladem. Obchod však se svými zákazníky komunikuje a promptně se snaží vzniklé problémy vyřešit.