Recenze zákazníků

Oblíbený obchod s různými designovými látkami a různými pomůckami pro šití. Protože jde především o zahraniční zboží, obchod má slovenskou, českou, maďarskou, německou, rakouskou i anglickou verzi. 

Heureka

Na slovenské Heurece obchod doporučuje 98 % zákazníků s vysokým průměrným hodnocením spokojenosti až 4,9 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba je méně než 4 dny a téměř všichni zákazníci potvrzují, že na zboží nemuseli čekat déle než 10 dní. Na Slovensku obchod získal v anketě Shop roku 2019 Cenu kvality v kategorii Galanterie.

Zákazníci na něm oceňují hlavně rychlost. Ale za zmínku stojí i kvalita a výběr zboží, komunikace a ceny. Negativních hodnocení je velmi málo. Pokud se týkají vyšších cen, nejde ani o nedostatek. Někteří zákazníci však měli zkušenost s opožděnou objednávkou. Jsou to však opravdu jen ojedinělé případy.

Facebook

Drtivá většina zákazníků zapojených do recenze hodnotí obchod vysoce pozitivně. Průměrná známka je 4,7 z 5, což je opravdu velmi dobré. Lidé chválí nejen kvalitu produktů, ale také jejich vzhled, ceny, absolutně profesionální přístup prodejce a rychlé doručení. Najdeme však i komentáře, které hovoří o tom, že obrázky na webu ne vždy korespondují se skutečným stavem produktů, hlavně co se týká barevných odstínů. No a samozřejmě zde zanechali svoje nespokojené zkušenosti i ti, jejichž objednávky byly opožděné. Není jich však mnoho. 

Google

Recenzí na Googlu není mnoho, avšak jsou vysoce pozitivní. E-shop má průměrné hodnocení 4,4 z 5 možných hvězdiček. Zákazníci chválí hlavně ochotný přístup, kvalitní zboží, férové ceny a celkovou spokojenost. Mnozí hovoří o nejlepším obchodě s látkami a galanterií.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Bubulákovo.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Bubulákovo.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Bubulákovo.cz.
Rezenicu na e-shopu Bubulákovo.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Bubulákovo.cz

Akce

Při objednávce nad 2500 Kč neplatíte poštovné.

  • Neomezená platnost
  • Využilo 151 lidí