Boardstar.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Batohy výprodej

 • Končí zítra
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Akce na veškerý sortiment Thrasher

 • Končí zítra
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 300 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Boardstar.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Boardstar.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Slevový kupón" a potvrďte tlačítkem "UPLATNIT".

Nejčastější otázky pro Boardstar.cz

 • Jaké platební metody podporujete?
  V našich kamenných prodejnách v Praze můžete na pokladně platit kartou nebo v hotovosti. Při objednávce v e-shopu můžete za zboží zaplatit na dobírku, tedy přímo dopravci při přebírání zboží, nebo předem online platební kartou (MasterCard, Maestro, VISA, VISA Electron) přes zabezpečenou bránu 3D-Secure.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Zboží vám můžeme poslat prostřednictvím přepravní služby PPL nebo DPD CZ. Doručujeme také na výdejní místa Zásilkovny, kde si objednávky potom můžete vyzvednout osobně. Na doručování využíváme také služby České pošty. V rámci Prahy můžete také využít našeho kurýra Boardstar. Objednávky si můžete také vyzvednout osobně v jedné z našich prodejen v Praze, nebudete tak platit za poštovné a navíc dostanete 20% slevu.
 • Můžu si ve vaší prodejně také rezervovat zboží bez zaplacení?
  Ano, je to možné. Stačí nahlásit jméno a telefonní číslo. Avšak rezervace platí jen do druhého dne do 18:00 hod.
 • Kde najdu seznam prodejen?
  V sekci „Prodejny“ (boardstar.cz/kamenne-prodejny) na našem webu najdete interaktivní mapu se všemi kamennými prodejnami v Praze, jejich seznam, informace, otevírací hodiny, kontaktní informace a služby, které nabízejí.
 • Jak dlouho trvá doručení objednávky?
  Vaši objednávku můžete za normálních okolností očekávat do 3 pracovních dní.
 • Můžu zboží vrátit nebo vyměnit?
  Zboží můžete vrátit do 14 dní od jeho převzetí prakticky bez udání důvodu. Produkt však musí být nepoužitý a nepoškozený. Dobře ho zabalte, přiložte k němu kopii dokladu o koupi a pošlete na adresu Extreme Distribution s.r.o., Milady Horákové 32, 170 00 Praha 7. Pokud si zboží přejete vyměnit za jiné, na přiloženou kopii dokladu o koupi napište, za jaké zboží chcete vrácený výrobek vyměnit. Nezapomeňte podrobnosti jako značka, velikost, barva, model.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Zákonná záruční doba na nové zboží je 24 měsíců. Na použité zboží poskytujeme záruku 12 měsíců. Během této doby můžete produkty reklamovat. Nefunkční nebo jinak vadný produkt dobře zabalte, přiložte k němu doklad o koupi, na který stručně napište důvod reklamace, produkt očistěte a osušte a pošlete na adresu Extreme Distribution s.r.o., Milady Horákové 32, 170 00 Praha 7. Reklamaci vyřídíme do 30 dní, pokud byste během této doby měli jakékoliv otázky, napište nám e-mail na adresu reklamace@boardstar.cz nebo zavolejte na telefonní číslo +420 270 003 240.
 • Jak velký snowboard si mám koupit, když měřím 185 centimetrů?
  Snowboard by vám na výšku měl sahat přibližně po ústa. Pokročilí si už mohou koupit i o něco delší desku, tedy zhruba po nos. Záleží však také na typu snowboardu a na jaké ježdění ho chcete používat.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek?
  Napište nám e-mail na adresu info@boardstar.cz, případně se nám ozvěte na telefonním čísle +420 270 003 240. Také si můžete přečíst něco z našich návodů a tipů v naší online poradně na webu (boardstar.cz/tipy-a-navody/).
 • Jak si u vás můžu půjčit vybavení?
  Stačí, když předložíte doklad totožnosti, zaplatíte zálohu a necháte nám na sebe kontaktní telefonní číslo. Podepíšete s námi smlouvu a vybavení si můžete odnést. Při vrácení byste měli věci přinést čisté a usušené. Nezapomeňte také přinést i kopii smlouvy, kterou vám můžeme potvrdit.
 • Jak funguje váš věrnostní program?
  Stačí se zaregistrovat na Boardstar.cz a jste okamžitě členem našeho věrnostního programu. Když uděláte nákup jako přihlášený uživatel, získáváte za každou 1 Kč také 1 bod. Tyto body se vám na účet připíšou vždy 3 dny po nákupu. Můžete je sbírat nebo okamžitě využít na slevu. V závislosti na počtu nasbíraných bodů potom můžete získat 5 až 15% slevu. Víc informací o našem věrnostním programu najdete na našem webu v sekci „Věrnostní program“ (boardstar.cz/boardstar-club-blog).

Popis obchodu Boardstar.cz

Boardstar.cz už ani zdaleka neprodává pouze skateboardy a snowboardy. Na svoje si tu přijde každý, kdo má rád nejnovější módní trendy a také sportovci tělem i duší, kteří hledají pro sebe to nejlepší vybavení.

V nabídce e-shopu najdete široký výběr nejnovějších kolekcí street oblečení pro mladé i ty mladé duchem. Oblečete se tu od hlavy až po paty. To znamená čepice, oděvy i boty.

Samozřejmě nechybí velký výběr kvalitního vybavení pro skateboardisty, snowboardisty, a dokonce i surfisty, dále batohy, fitness oblečení, vybavení, doplňky a mnoho dalšího.

Vybírat můžete z produktů těch nejkvalitnějších, ale i o něco levnějších značek. Paleta je široká a jsou v ní výrobci jako Vans, Toms, Herschel, Fjallraven, Carhartt, Converse, Timberland, Quiksilver, Roxy, Burton, Adidas, Nike apod.

Web je pěkný, přehledný a obsažný. Všechno máte na dosah ruky či na dohled oka. Neztratíte se v hlavním menu, v hlavních kategoriích, ale ani v podkategoriích, kde najdete mraky různých produktů. A to i díky dobré filtraci na základě značky, velikosti, barvy, dostupnosti, materiálu a dalších parametrů. Vyberete si z pánských, dámských i dětských produktů.

Snowboardisté zde najdou skvělý konfigurátor „ukotvený“ přímo v hlavním menu. V něm stačí vyplnit jednotlivá okénka, zvolit nějaké preference a zobrazí se vám nabídka snowboardů určených přímo pro vás. Vyhnete se tak zbytečně dlouhému hledání a případnému nesprávnému výběru.

Kromě toho je součástí webu i celkem dobrá poradna pro snowboardisty, ale i skateboardisty. Najdete zde užitečné tipy, rady a návody. Blog vám zase nabízí např. lookbooky, doporučení na nákupy dárků, představuje produktové novinky apod.

V sekci „Prodejny“ najdete interaktivní mapu se všemi kamennými prodejnami v Praze, jejich seznam, informace, otevírací hodiny, kontaktní informace a služby, které nabízejí.

No a kromě prodeje nabízí obchod také služby zapůjčení produktů pro svoje zákazníky. Funguje to přitom velmi jednoduše, zboží na zapůjčení si můžete dokonce rezervovat dopředu. Stačí vám jeden doklad totožnosti a zaplatit zálohu.

Výhody nákupu na Boardstar.cz

-        Rychlé doručení

-        Doprava zdarma už od 300 Kč

-        Při osobním odběru sleva až 20 %

-        Vyškolený personál a odborné poradenství

-        Konfigurátor na webové stránce

-        Zajímavý blog a lookbooky

-        Široký sortiment

-        Kvalitní produkty

-        Přijatelné ceny

-        Slevy, akce a výprodeje

Nevýhody nákupu na Boardstar.cz

-        Občas komplikace při vrácení zboží

Co říkají o e-shopu Boardstar.cz zákazníci

E-shop má velmi spokojené zákazníky, kteří ho v recenzích prakticky pouze chválí. A to díky velkému výběru, kvalitním produktům a dobrým cenám. Dostane se vám zde i individuálního přístupu a poradenství, komunikace je většinou na úrovni a doručení velmi rychlé. Mnozí si však pochvalují slevu při osobním odběru, což je zcela nadstandardní věc.

Samozřejmě najdeme také negativní názory, jsou však ojedinělé a týkají se spíše individuálních problémů. I když se opakuje jedna věc, a sice problematické vrácení zboží.