I baculky mohou být stylové! Móda ve velikosti XXL

I baculky mohou být stylové! Móda ve velikosti XXL

Móda je pro každou ženu. Teenagerka, děvče, žena i dáma chce vypadat stylově. Nezáleží ani na velikosti konfekce. S trendem chce jít každá – od XS až po XXL.

Mít větší bříško, silnější stehna, širší ruce není konec světa. Stačí se jen smířit s tím, jak vypadáte, a hned se bude svět zdát krásnější. Navíc pokud k tomu zvolíte vhodný oděv, můžete být i vy neodolatelná a sexy.


Stylová v každé velikosti

Každá žena má právo vypadat dobře a cítit se dobře. Nezáleží na tom, zda máte pár kil navíc. V Blancheporte najdete stylové oblečení i ve velké velikosti.

 

Barvy, vzory a střihy

Stejně důležité jako spodní prádlo jsou materiál, barva a vzor. Je třeba si dobře pamatovat, že každá látka dělá s postavou něco jiného. Jinak zkresluje tělo i barva, vzor či tvar.

 

Tmavší barvy a svislé proužky

Pokud chcete vypadat štíhlejší, oblečte se do tmavé barvy, která sice může na první pohled působit smutečně, ale opravdu zeštíhluje. V létě ale není nejlepší volbou, protože se v tmavém oblečení budete jen přehřívat, ale můžete si ho zkusit obléct navečer. Vůbec to ale nemusíte brát jako pravidlo. I silnější žena může vypadat skvěle ve světlých barvách. Případně zkuste oděv se svislými proužky. 

 

Střih, který zvýrazní to, co chcete zvýraznit

Časy, kdy se baculkám doporučovalo nosit volné „stany“, jsou už naštěstí dávno pryč. Na každé ženě je něco, co je na ní krásné a chce to zvýraznit, nebo naopak partie, které by ráda zamaskovala. Pokud máte pěkná plná prsa, nebojte se je zvýraznit zavinovacími šaty, které zároveň zamaskují větší bříško. Větší zadek a boky jsou teď in, takže se je nebojte zvýraznit pouzdrovou sukní po kolena. K tomu zakasat volnější top a máte stylový outfit. 

 

Hlavně s rozumem

Podívejte se na sebe do zrcadla pozitivně, se zdravým sebevědomím a samozřejmě i se špetkou sebereflexe. Určitě najdete na sobě své silné i slabé stránky. Ty silné se snažte vyzdvihnout a zvýraznit, ty slabší raději schovejte. Hned se budete cítit lépe a sebevědoměji.

Každá žena může vypadat skvěle, stačí jen zvolit správné oblečení, které v e-shopu Blancheporte.cz najdete i se skvělými akcemi, nebo využijte náš super slevový kupon.

Bonipo doporučuje