Slevy, kupóny a slevové kódy BIBLOO.CZ

Tento obchod nyní nenabízí žádné kupóny

BIBLOO.CZ je online obchod, kde koupíte prémiovou módu od více než 100 etablovaných světových značek. Na portálu najdete širokou nabídku oblečení pro ženy, muže i děti. A stejně tak obuv a módní doplňky. Oblékají módní nadšence ve 32 zemích do značek jako Furla, LOVE Moschino, Coccinelle a další.

Při registraci do Bibloo VIP sleva 15% a další akce a výprodeje až ze slevou 80%.

Staňte se módní guru a VIP

Buďte BIBLLO a registrujte se na shopu do VIP klubu, nejen že Vám neuniknou žádné módní trendy, ale navíc nakoupíte s minimálně 15% slevou a dalšími exkluzivními výhodami.

BIBLOO.CZ je online obchod, kde najdete prémiovou módu od více než 100 světových značek. Na portálu je široká nabídka oblečení pro ženy, muže i děti. A stejně tak obuv a módní doplňky. Oblékají módní nadšence ve 32 zemích do značek jako Furla, LOVE Moschino, Coccinelle a další.

Doprava je zdarma, a pokud objednáte dopoledne, už druhý den můžete vyrazit šatech na párty nebo do města.

Byl to malý StartUp a pak se to zvrhlo

Firma chtěla původně ovlivňovat módu českých zákazníků prostřednictvím e-shopu. Zřejmě nic velkého.

Prostě jen každý den vytvořit virtuální šatník na Bibloo.cz. Takový, který nikdy nebude out. A jednotlivé kousky sháněli ve světových metropolích. A tak nabídnout výběr z několika předních značkových brandů, ale také z vyhlášených českých módních značek. U zákazníku mělo toto nebývalý úspěch a během krátké chvíle firma musela rozšířit sklady.

Pro český trh tak můžete objednávat z 200.000 kusů modelů. Touto nepřebernou nabídkou vybočují z řady ostatních módních e-shopů.

A pokud jste z Prahy, zboží vám do dvou hodin expres doručí.

Výhody Bibloo.cz:

  • Pro registrované zákazníky exkluzivní výhody a velké slevy
  • Rychlé dodání
  • Doprava zdarma
  • Zboží můžete objednat i do zahraničí
  • Expres dodání do 2 hodin v rámci Prahy
  • Mimořádně široká nabídka zboží

 Nevýhody Bibloo.cz:

  • Osobní vyzvednutí a expres dodání pouze v Praze

 Co na to zákazníci:

Zákazníci jsou nadšení z velké nabídky oblečení a jedinečných modelů světových značek. Pochvalují si rychlé dodání a komunikaci shopu. Pražští zákazníci kvitují expres doručení do dvou hodin od objednání nebo možnost navštívit prodejnu, showroom a výdejní místo v Praze Bibloo Store.