Recenze zákazníků

Rychlé doručení, dobré ceny, velký výběr a mnoho spokojených zákazníků. Asi takto se dají ve zkratce shrnout hodnocení BENU.cz. Mimochodem, jde o vítěze Ceny kvality v kategorii Zdraví v anketě Shop roku 2019. Přečtěte si jednotlivé recenze.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 97 % zákazníků s průměrným hodnocením spokojenosti 4,8 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba je méně než 2 a půl dne a 99 % zákazníků deklaruje, že na zboží nemuseli čekat déle než 10 dnů.

Spokojení zákazníci v pozitivních recenzích nejčastěji uvádějí rychlost doručení, výborné ceny, široký sortiment, ochotný přístup, spolehlivost a profesionální komunikaci.

Negativních hodnocení je málo, většinou je nespokojenost s cenami, opožděnými objednávkami, nedorozumění v komunikaci nebo nevyhovující balení.

Zbozi.cz

Celkově spokojených zákazníků je 93 %. S termínem dodání je spokojených až 98 %, s komunikací 96 % a se zbožím 97 %.

Zapojení recenzenti na tomto portálu píšou o jasné a rychlé komunikaci i doručení, velkém výběru, častých akcích, milém personálu apod. Občas je to však naopak o stížnostech na personál, na chybějící zboží, komplikované vrácení, na ceny a jiné individuální problémy.

Refundo.cz

Není tu mnoho recenzí, ale v drtivé většině jsou velmi pozitivní, ať už jde o dodací dobu, přehlednost obchodu nebo kvalitu komunikace. Zákazníci také uvádějí široký sortiment, osobní odběr zdarma, celkovou spolehlivost, ale také četné slevy a akce.

Srovname.cz

Z více než 170 recenzí jsou všechny pozitivní, což znamená, že na tomto místě se zřejmě setkali pouze spokojení zákazníci. Svědčí o tom i celkové hodnocení 4,5 z 5 možných hvězdiček, které se skládá z hodnocení komfortu nakupování, zákaznického servisu i rychlosti doručení. Zákazníci vyzvedají rychlost, přehlednost, ceny, komunikaci, ochotu apod.

Facebook

Průměrné hodnocení jen 3 z 5 možných hvězdiček. Najdeme zde poměrně hodně negativních komentářů od místy až rozzlobených zákazníků. Podle všeho v tom má prsty pandemie koronaviru.

Nespokojení lidé tu píšou o problémech s doručením, s platbou, s nevyhovujícími cenami, občas jde o stížnosti na personál v kamenných lékárnách, o špatných informacích apod.

Najdeme zde i nějaká pozitivní hodnocení, ta vyzdvihují personál, rychlost doručení, výběr, komunikaci nebo celkovou spolehlivost lékárny.

Google Play (aplikace)

E-shop má také svou mobilní aplikaci. Její hodnocení je 3,3 z 5 možných hvězdiček. Pravdou je, že zákazníci zde referují různé menší i větší chybičky, na které se snaží správce reagovat a postupně je odstraňovat.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu BENU.CZ

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop BENU.CZ

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu BENU.CZ.
Rezenicu na e-shopu BENU.CZ se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro BENU.CZ

Akce

Slevy na Allnature zdravou výživu

  • Platí již jenom 2 dny
  • Využili 3 lidé
Akce

Akce 2+1 na produkty značky L'OCCITANE

  • Platí do 31. 5. 2021
  • Využili 2 lidé