Recenze zákazníků

Máme k dispozici poměrně hodně komplexních recenzí, které nám vytvoří dostatečný obraz o tom, jak probíhá proces nákupu až po samotné doručení objednávek. Obchod je poměrně spolehlivý. Až na některé malé nedostatky, o kterých si v recenzích sem tam přečteme.

Heureka.cz

Obchod doporučuje 95 % zákazníků s průměrným hodnocením spokojenosti 4,7 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba je něco přes 3 dny a až 99 % zákazníků dokáže potvrdit, že na zboží nikdy nečekali déle než 10 dní.

Spokojení zákazníci hovoří hlavně o rychlosti, dobrých cenách, profesionální komunikaci, dostatečném výběru, ale i o kvalitě zboží.

Těch nespokojených je v tomto případě velmi málo. Nejčastěji je zlobí nízká kvalita dopravy a poškozené zboží, nebo jiné nedostatky v kvalitě zboží.

Zbozi.cz

Celkově spokojených zákazníků na tomto portálu je 88 %. Avšak co se týká komunikace, spokojenost je tam dokonce 100procentní. S dodací dobou je spokojených 96 % a stejné procento vyjádřilo spokojenost i ohledně stavu a kvality dodaného zboží.

Dále zákazníci ve svých recenzích píšou i o dobrém balení, skvělé komunikaci, spolehlivosti apod. Občas však někdo narazí na opožděné objednávky, poškozené zboží už při doručení a potom i na nedorozumění v komunikaci.

Refundo.cz

Velmi málo hodnocení, ale jsou vysoce pozitivní, co se týká dodací doby, přehlednosti obchodu i kvality komunikace. Zákazníci chválí také ceny, výběr a kvalitu regálů.

Google

Průměrná známka spokojenosti na Google je pouze 3,6 z 5 možných hvězdiček. Recenzí tu však není moc. Ty pozitivní jsou o celkově dobrých zkušenostech s nákupem i s užíváním regálů. Chválí se i ceny a dodání. Někteří zákazníci však poukazují na to, že konstrukce regálů je tak trochu labilní, přicházejí poškozené a komunikace občas vázne.

Facebook

Na facebookové stránce je to dokonce jen 2/5 hvězdiček. Důvod? Přestože tady najdeme zkušenost zákazníka, který hovoří o bleskovém a bezproblémovém dodání do 2 pracovních dní, jiní píšou o tom, že Česká pošta je velmi špatný přepravce pro těžší a větší zásilky. Dalším problémem je opožděný express kurýr, což je zvláštní.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Bazaroveregaly.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Bazaroveregaly.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Bazaroveregaly.cz.
Rezenicu na e-shopu Bazaroveregaly.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Bazaroveregaly.cz

Akce

Akční balíčky regálů

  • Platí do 1. 7. 2021
  • Využilo 5 lidí