Bazaroveregaly.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Akce + výprodej regálů

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Bazaroveregaly.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Bazaroveregaly.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "DÁRKY A SLEVY" a potvrďte tlačítkem "PŘIDAT".

Nejčastější otázky pro Bazaroveregaly.cz

 • Jaké platební metody můžu využít?
  Platit můžete tradičním způsobem na dobírku, tedy v hotovosti přímo do rukou kurýra při převzetí zboží. Další možností je platba bankovním převodem na naše číslo účtu ve FIO bance.
 • Jakým způsobem doručujete zboží?
  Zboží vám může doručit náš kurýrní přepravce express. Objednávku máte zpravidla do 24 hod. Cena dopravy závisí na velikosti objednávky a začíná na 89 Kč. Za každý další balík regálů je příplatek 35 Kč. Zboží si však můžete zdarma vyzvednout i osobně v naší kamenné prodejně v Brně, na ulici Vídeňská 100, Garáže OC Futurum.
 • Můžu si dokoupit pouze police,když už mám regály doma?
  Bohužel, v současnosti to není možné. Regály nám z výroby posílají zabalené vcelku i s policemi. Z kapacitních důvodů tedy police samostatně balit nenecháváme.
 • Jaká je nosnost vašich regálů?
  Nosnost najdete v popisu regálů. V naší nabídce najdete regály s nosností od 80 až do 900 kg.
 • Prodáváte příslušenství na ukotvení regálů ke stěně?
  Materiál na ukotvení nabízíme jako doplňkový sortiment, takže ano, můžete si ho u nás koupit. Máme dokonce také sadu k sešroubování více regálů k sobě, gumové paličky pro lehčí montáž apod. Doporučujeme, abyste z hlediska bezpečnosti všechny regály ukotvili ke stěně nebo k podlaze.
 • Můžete mi vyrobit i víc regálů na míru?
  Samozřejmě. V tomto případě nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 530 513 966 nebo e-mailem na adrese info@bazaroveregaly.cz. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím online chatu na našem webu v pravém dolním rohu.
 • Jak mám postupovat v případě reklamace?
  Pokud byl balík se zbožím poškozený už při dopravě, doporučujeme vám zkontrolovat zásilku okamžitě a sepsat reklamaci s kurýrem přímo na místě. Když zjistíte až doma po rozbalení, že zboží uvnitř je poškozené, kontaktujte nás prostřednictvím našeho online chatu na webu (v pravém dolním rohu) a my to okamžitě budeme řešit. Budeme vás informovat o dalším postupu.
 • Jak vás můžu kontaktovat v případě otázek nebo problémů?
  Ať už máte jakékoliv otázky nebo řešíte jakýkoliv problém, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 530 513 966 nebo e-mailem na adrese info@bazaroveregaly.cz. Kontaktovat nás můžete také prostřednictvím online chatu na našem webu v pravém dolním rohu.

Popis obchodu Bazaroveregaly.cz

E-shop funguje od roku 2018, i když historie firmy sahá až do roku 2005. Obchod zpočátku vykupoval a prodával starší použité regály, později však začal přímo u výrobců objednávat nové sady regálových polic. Avšak dokáže je prodávat za nižší ceny, než v minulosti prodával použité regály.

Kromě prodeje regálů z nabídky si můžete v e-shopu objednat i regály na míru na zakázku.

Velkou výhodou je, že všechny regály z nabídky jsou okamžitě dostupné na skladě, a tedy se téměř nikdy nestane, že musíte na dodání zboží čekat příliš dlouho, než ho prodejce objedná u výrobce nebo distributora.

Obchod má poměrně široký sortiment regálů. Najdete tady běžné regály do domácnosti, do garáže, ale také regály do skladu, do kanceláře, do prodejny a podobně. Co se týká materiálů nebo typů regálů, vybrat si můžete z kovových regálů s dřevotřískovými policemi nebo z kovových regálů s MDF policemi. Použití těchto regálů je opravdu široké. Nakonec to záleží jen na vás.

V nabídce jsou regály s nosností od 80 až do 900 kg, takže zde můžete opravdu zařídit i velké sklady.

E-shop k tomu navíc nabízí i nadstandardní kvalitu lakování, za kterou si můžete v případě zájmu připlatit.

Výhodou těchto regálů je bezšroubové jednoduché skládání, což vám umožní postavit vaše police za pár minut. Kdykoliv je můžete jednoduše rychle rozebrat nebo přestavět podle potřeby.

Web je poměrně přehledný a na první pohled vypadá obsažně a bohatě. V hlavním menu si můžete vybrat ze základních kategorií pozinkovaných nebo lakovaných regálů, profesionálních průmyslových regálů, jsou zde také v seznamu i rudly a vozíky, také žebříky a lešení. Takže hned je jasné, že kromě regálů v nabídce e-shopu najdete také další doplňkové zboží související s tímto sortimentem.

Regály si můžete filtrovat podle rozměrů, podle využití, podle nosnosti, také si můžete vybrat z různých akčních balíčků apod.

Najdete zde také výběr Top 10 nejlepších produktů a nechybí ani samostatný blog, v němž se dočtete zajímavosti, novinky, tipy, rady a doporučení ohledně prodávaného sortimentu a jeho využití.

 

Výhody nákupu na BazaroveRegaly.cz

-        Rychlé dodání

-        Velký výběr

-        Bezkonkurenční ceny

-        Výroba regálů na míru

-        Nadstandardní služby

-        Blog a odborné poradenství

-        Obsažný a přehledný web

-        Osobní odběr

-        Akce, slevy, výprodeje

 

Nevýhody nákupu na BazaroveRegaly.cz

-        Omezené možnosti dopravy a platby

-        Občas opožděné nebo poškozené objednávky

 

Co říkají o e-shopu BazaroveRegaly.cz zákazníci

Většinou to jsou pozitivní ohlasy. Zákazníci obchod doporučují kvůli velkému výběru a dobrým cenám. A mnozí potvrzují i velmi rychlé dodání. Express kurýr to dokáže stihnout do 24 hodin, ale ne v každém případě. Je část zákazníků, kteří hovoří o vysoké kvalitě regálů, jiní však právě kvalitu příliš nevelebí, spíše naopak. Lidem obvykle vadí i zvláštní možnosti platby a omezené možnosti dopravy.