Recenze zákazníku

Ověřená značka s dlouholetou tradicí a poměrně dobrým renomé. Výhodou BauMaxu je především jeho široký výběr a bezkonkurenční ceny. Díky kamenným prodejnám je svým zákazníkům blíže a prospívá to oběma stranám.

Heureka.cz

BauMax na české Heurece nemá komplexní recenzi a najdeme tu jen „několik“ náhodných hodnocení od zákazníků. Dá se však říct, že tu zanechávají vzkazy v první řadě ti nespokojení zákazníci. Téměř všechna hodnocení jsou o špatné komunikaci, nesprávných informacích či dlouhé čekací době. Na druhé straně lidé oceňují rychlé vrácení peněz na účet v případě vrácení zboží, také velký výběr sortimentu a dostupnost kamenných prodejen.

Recenzer.cz

Obchod tady dostal celkové hodnocení 9 z 10, od zákazníků dokonce 9,4 z 10, což je poměrně vysoká hodnota. Recenze se opírá především o tři základní oblasti jako přehlednost obchodu, komunikace se zákazníky a kvalita sortimentu. Za největší výhody se označují kvalita zboží a široký sortiment. Na druhé straně hlavním mínusem je už uvedená horší komunikace se zákazníky.

Deliving.cz

Recenze na tomto místě hovoří o tom, že zákazníci si pochvalují velký výběr, nízké ceny, vysokou kvalitu, kamenné prodejny i ochotu a přístup personálu v nich. Na druhé straně však poukazují na špatnou komunikaci se zákazníky na dálku a také opožděné objednávky. Podle deliving.cz jsou hlavními důvody, proč byste se mohli rozhodnout pro BauMax, doprava zdarma nad 35 000 Kč, slevová karta pro věrné zákazníky, různé akční nabídky, skutečně nejnižší ceny na trhu, ale např. i sběr starého elektroodpadu.

Oblíbené kupóny a akce pro Baumax.cz

Akce

Výprodej na Baumax.cz

  • Platí do 31. 8. 2020
  • Využili 2 lidé