Autohotarek.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Akce a výprodeje na Autohotarek.cz

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Autohotarek.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Autohotarek.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku klikněte na políčko "Mám slevový kód" kód vložte a potvrďte tlačítkem "Ověřit kód".

Popis obchodu Autohotarek.cz

Zatímco v některých rodinách je obletovaným miláčkem pes nebo kočka, jinde je to automobil. Jeho majitelé si pro něj vymýšlí různá familiární označení a pečují o něj někdy až s dojemnou péčí. Veškeré nutné potřeby, které pomohou udržet nebo dokonce zlepšit kondici takového čtyřnohého miláčka, nabízí ve svém eshopu Autohotarek.cz.

Autohotarek.cz potěší každého milovníka automobilů

Autohotarek.cz nabízí pestré spektrum produktů, které slouží k péči o auto. Jedná se o aditiva, čisticí náčiní, oleje a mazací spreje, pneumatiky, vůně do auta i o mnoho jiných produktů. Autodoplňky mohou být funkční jen na daném typu auta nebo mohou být vyrobeny pro všechna auta obecně. Pozornost kupujících jistě upoutá i gumový sortiment, ať již se jedná o gumové hadice, gumové paličky nebo gumu v metráži. Rozhodně se vyplatí sledovat i občasné slevové akce, kdy je možné kupříkladu zakoupit za zlomek původní ceny textilní autokoberce.

 

Výhody eshopu Autohotarek.cz

 • Rychlost doručení
 • Komunikace
 • Dobré ceny
 • Pestrý výběr zboží
 • Ochota personálu

 

Nevýhody eshopu Autohotarek.cz

 • Někteří zákazníci si stěžují na horší kvalitu zboží.
 • Zboží někdy nepasuje na daný typ vozidla, když chyba se často vyskytuje i u objednavatelů.

 

Co říkají o eshopu Autohotarek.cz zákazníci?

Autohotarek.cz je chválen především kvůli velmi rychlým dodacím lhůtám. Produkty jsou navíc zasílány v dobrých a úsporných baleních, a to včetně použití recyklovatelných materiálů. Autohotarek.cz navíc často spolu s objednávkou zasílá i rozličné bonusové předměty, které řadu zákazníků jistě potěší. Obchod vyniká podle zkušeností klientů vstřícností při doobjednání dalšího zboží.

Někdy se může stát, že produkt vypadá v eshopu poněkud jinak než ve skutečnosti, což je ovšem problém, s nímž se musí vyrovnat většina eshopů. Na výtky, které upozorňují na horší kvalitu zboží, reaguje Autohotarek.cz nabídkou, že vždy vše důkladně prozkoumá a vyhodnotí.

 

Nejčastější otázky pro Autohotarek.cz

 • Jaké platební možnosti mám na výběr?
  Samozřejmě máte na výběr platbu na dobírku, která je zpoplatněná sumou 29 Kč. Dalšími možnostmi jsou bankovní převod, expresní e-platba a online platba kartou. Při osobním odběru můžete samozřejmě zaplatit hotovostí nebo kartou.
 • Jakým způsobem mi bude zboží doručené?
  Objednávky doručujeme prostřednictvím České pošty nebo kurýrními službami DPD, GLS či PPL, která doručuje i na Slovensko. Zboží za normálních okolností doručujeme už do 24 hodin po potvrzení či zaplacení objednávky. Při nákupu od 1000 Kč za dopravu neplatíte. Svoji objednávku si můžete vyzvednout i osobně v Náchodě nebo v Praze.
 • Kdy a jak můžu vrátit nebo vyměnit zboží?
  V tomto obchodě máte možnost vrátit nebo vyměnit zboží bez udání důvodu až do 30 dní od jeho převzetí. Pokud chcete zboží vrátit, vyplňte konkrétní formulář pro vrácení zboží, který najdete na webu (https://www.autohotarek.cz/reklamace-a-vraceni-zbozi) a pošlete ho spolu s neporušeným zbožím na adresu „Auto Hotárek, s.r.o., Českých bratří 89, 547 01 Náchod“ nebo ho osobně odevzdejte na pražské adrese „Auto Hotárek, s.r.o., U Svobodárny 2460/5, 190 00 Praha 9“. Pokud chcete zboží vyměnit, vyplňte formulář a společně s fakturou a zbožím ho zabalte. Kontaktujte nás na telefonním čísle 724 340 340 a my všechno připravíme. Pošleme k vám kurýra s novým zbožím a to staré od vás odveze. Případný rozdíl v ceně se řeší bezhotovostním převodem.
 • Jak postupovat při reklamaci?
  Pokud jste zjistili vadu, poškození nebo jiný problém na doručeném zboží, kontaktujte nás nejdříve na telefonním čísle 724 340 340 a my budeme váš problém řešit individuálně. Pokusíme se vám navrhnout nejlepší možné řešení.