Recenze zákazníků

Jde o obchod s fungujícím a zaběhnutým e-shopem, kde najdete velký výběr, dobré ceny a většinou se můžete spolehnout i na bezproblémové doručení objednávky. Obchod však má i svoje mouchy. Přečtěte si o nich v recenzích.

Heureka

Obchod doporučuje 91 % zákazníků s celkovým hodnocením spokojenosti 4,4 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba dodání se uvádí méně než 3 dny a 94 % zákazníků potvrzuje, že na zboží nikdy nečekali déle než 10 dnů.

Mezi nejčastěji zmiňovaná pozitiva mezi zákazníky se řadí rychlost doručení, ceny a výběr zboží, komunikace a ochotný přístup.

Na druhé straně u nedostatků najdeme stížnosti na kvalitu, balení či poškozené zásilky.

Refundo

Přestože hodnocení na tomto místě je velmi málo, dá se říct, že jsou prakticky stoprocentní. Dodací lhůta, přehlednost obchodu i kvalita komunikace dostávají plný počet 5 hvězdiček. Zákazníci si zde pochvalují kvalitu, široký výběr, včasné dodání, ochotný přístup a celkově bezproblémový nákup.

Facebook

Na facebookové stránce najdeme méně než 10 recenzí, a tedy hodnocení 1,8 z 5 možných hvězdiček ani nelze považovat za relevantní.

V komentářích lidé sdílejí různé názory. Někteří jsou spokojení prakticky se vším, co se týká nákupního procesu až po doručení zboží. Chválí personál, výběr, ceny, průběh nákupu, kurýra i kvalitu zboží.

Jiní však mají opačné zkušenosti. Ať už jde o zpožděné objednávky, chaos ve skladech, nedorozumění v komunikaci nebo nevyhovující kvalitu produktů.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Asko nábytek

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Asko nábytek

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Asko nábytek.
Rezenicu na e-shopu Asko nábytek se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Asko nábytek