Recenze zákazníků

E-shop answear.cz je finalista Ceny kvality v anketě Shop roku 2019, takže hovoříme o obchodníkovi, který si udržuje vysoký standard. Svědčí o tom také recenze, které hovoří o mimořádně rychlých dodacích lhůtách, širokém sortimentu i kvalitě. Přečtěte si víc.

 

Heureka.cz

Obchod doporučuje 98 % zákazníků, kteří svým hodnocením vytvořili známku průměrné spokojenosti 4,8 z 5 možných hvězdiček. Průměrná doba dodání je 2 dny a 99 % zákazníků vám s radostí potvrdí, že víc než 10 dní na zboží nikdy v životě nečekali.

Ano, je to rychlost, co hraje prim ve „vyznáních“ všech spokojených kupujících. Ti však oceňují i velký výběr kvalitního zboží za dobré ceny. Obchod se může pyšnit také dobrým zákaznickým servisem, komunikace je totiž podle většiny zákazníků na úrovni.

Negativních hodnocení je málo. Jsou spíše náhodné a jde o nešťastně zatoulané nebo opožděné objednávky a nedorozumění v komunikaci při řešení problémů.

 

Arecenze.cz

Celkové hodnocení 86,1 % tvoří tři dílčí sledované parametry. „Přehlednost webu a responzivita“ dostaly 92 %, „nákup a doručení“ 83 % a nakonec „vrácení zboží a peněz“ je hodnocené na 84 %.

Dva hlavní plusy podle recenze jsou nízká částka pro dopravu zdarma a možnost vyzkoušet si oblečení osobně na pobočce. Mínusem je však, že pobočky jsou jen v Praze a Brně.

 

Refundo.cz

Výborné hodnocení má obchod také na Refundo, i když recenzí je tu málo. Zákazníci vyzdvihují velký výběr, pěkné produkty, nízké ceny, akční slevy, doprava a vrácení zdarma i věrnostní program. Negativní zkušenosti prakticky nejsou.

 

Recenzer.cz

Recenze příznačného portálu dává celkové hodnocení 9/10. Přitom zákaznická hodnocení na stejném portálu uvádějí až hodnotu 9,3/10. Všechny tři hodnocené parametry „přehlednost obchodu“, „komunikace se zákazníky“ i „kvalita sortimentu“ dostaly vysoké skóre.

Najdeme zde i tři hlavní klady e-shopu answear.cz. Jsou to rychlost doručení, široká nabídka a kvalita zboží.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Answear.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Answear.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Answear.cz.
Rezenicu na e-shopu Answear.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Answear.cz

Akce

Slevy a akce na vybrané produkty

  • Platí do 12. 3. 2021
  • Využilo 12 lidí
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

  • Neomezená platnost
  • Využil 1 člověk