Recenze zákazníků

Mimořádně spolehlivý a profesionální prodejce kontaktních čoček, brýlí a různých produktů pro péči o oči má hodně spokojených a věrných zákazníků. E-shop je rychlý, odborný, má skvělé ceny a velký výběr zboží.

Heureka.cz

Důkazem je 100 % doporučení na známém srovnávacím portálu Heureka.cz. Celková spokojenost zákazníků s obchodem je 4,9 z 5 možných hvězdiček. Průměrná dodací doba méně než 2 a půl dne je přímo bezkonkurenční. Takže je to rychlost doručení, což spokojení zákazníci uvádějí nejčastěji. Kromě toho si pochvalují i ceny, výběr zboží, komunikaci, ale také dárky. Negativních recenzí je velmi málo, občas jsou o vyšších cenách, občas o chybějícím českém návodu a občas i o nedorozuměních v komunikaci.

Google

Také na Googlu lidé hodnotí vysoce hlavně rychlost dodání a skvělé ceny. Je tu však i hodně chvály na kvalitu produktů a komunikaci obchodu. Celkově 4,2 z 5 možných hvězdiček.

Facebook

Na známé sociální síti je sice málo recenzí, hlavně těch slovních, ale průměrné hodnocení 4,2 z 5 de facto kopíruje Google. A všichni zapojení zákazníci nákup v obchode doporučují.


Celkové hodnocení zákazníků e-shopu Alensa.cz

0%


Pozitivní hodnocení: 0
Negativní hodnocení: 0
Dodací lhůta (dny): 0

Vaše recenze na e-shop Alensa.cz

Děkujeme za vaši recenzi e-shopu Alensa.cz.
Rezenicu na e-shopu Alensa.cz se nepodařilo odeslat

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.

Oblíbené kupóny a akce pro Alensa.cz