Ajprodukty.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Objednejte si Aj katalóg zdarma

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 2 000 Kč bez DPH.

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na Ajprodukty.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu Ajprodukty.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Zadejte slevový kód" a potvrďte tlačítkem "Aktivovat".

Popis obchodu Ajprodukty.cz

Společnost AJ byla v roce 1975 založená jako rodinný firma ve Švédsku. A dále postupně expandovala do 19 evropských zemí. Už od svého založení se soustředí na prodej nábytku a vybavení pro kanceláře, sklady, průmysl anebo restaurace. Vždy se stejným cílem – nabídnout svým zákazníkům to nejlepší, kvalitní zboží a výborné služby, to vše za příjemné ceny. Hlavní kancelář a centrální sklad je švédském městě Halmstad.

Doprava u nákupu nad 1000 Kč je zdarma.

Švédská nábytková elegance z Halmstadu

Společnost AJ byla v roce 1975 založená jako rodinný firma ve Švédsku. Už od svého založení se soustředí na prodej nábytku a vybavení pro kanceláře, sklady, průmysl anebo restaurace. Hlavní kancelář a centrální sklad je švédském městě Halmstad. V ČR od roku 1999 působí jako AJ Produkty s.r.o. Za dobu existence společnost prodala nábytek do více než 20000 českých firem a institucí z nejrůznějších oblastí. Tomu už se dá říci úspěšná a zkušená firma s nábytkem.

Od kanceláře až po průmysl

AJprodukty se zaměřují hlavně na pracovní prostředí, resp. na vybavení pracovního prostředí. Vybrat si můžete zařízení kanceláře – pracovní stoly, židle, vybavení zasedacích místností. Také si můžete vybavit restauraci stoly, židlemi, barovými židlemi, servírovacími stolky. V neposlední řadě AJ produkty pomáhají zařídit vhodným vybavením průmyslovější provozy pracovními stoly, dílenskými stoly, případně také stroji a nářadím.

Většina nábytku je vlastní výroby

Společnosti AJ je vlastníkem několika výrobních závodů v Evropě. Pochází z nich téměř polovina sortimentu. Třeba z moderně vybaveného závodu na Slovensku pochází většina kovového nábytku.

Vlastní výroba nám dává možnost nabídnout nejen kvalitní a cenově dostupné výrobky ze sériové výroby, ale i zakázkovou výrobu podle potřeb zákazníka.

Skupina AJ dbá na to, aby její výrobní činnost měla co nejmenší dopad na životní prostředí.

Podporují sport a zdravý životní styl

Už od roku 1987 skupina AJ velmi výrazně podporuje mnoho sportovních aktivit. Podporují hokej, florbal, basketbal, biatlon nebo házenou a dlouhodobě patří mezi hlavní sponzory Mistrovství světa v ledním hokeji.

Výhody e-shopu:

-        Doprava u nákupu nad 1000 Kč zdarma

-        Doprava společností Toptrans v rámci ČR

-        Za příplatek vynesení zboží do patra nebo montáž

-        Jde objednat do zahraničí

-        Rychlé dodání, max. do 4-7 dnů

-        Záruka na zboží 3 roky

Co říkají zákazníci:

Zákazníci jsou také rádi za řešení na míru pro jejich provoz nebo kancelář. Oceňují rady při výběru židle, stolu, pracovního stolu apod. a také rychlost dodání.