AgátinSvět.cz slevové kódy a kupóny

10%

Sleva 10 %

 • Platí do 31. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Výprodej her a hraček až -25 %

Využijte výjimečné akční nabídky her, hraček i školních potřeb a užijte si slevu až 25%

 • Platí do 24. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Kupte 2 karetní hry a k nim získáte pexeso ZDARMA

 • Platí do 4. 11. 2021
 • Ještě nikým nevyužit
Akce

Doprava zdarma při nákupu nad 3000 Kč

 • Neomezená platnost
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na AgátinSvět.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu AgátinSvět.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Mám slevový kupón" a potvrďte tlačítkem "Použít".

 4. Krátký video návod jak používat kupóny na AgátinSvět.cz

  Video jak používat kupóny / kódy

Nejčastější otázky pro AgátinSvět.cz

 • Jaké možnosti platby mám na výběr?
  Objednávku můžete uhradit formou dobírky, tedy přímo kurýrovi při převzetí zboží, bankovním převodem, platební kartou (VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro) nebo v hotovosti při osobním odběru v kamenné prodejně.
 • Jakým způsobem doručujete objednávky?
  Využíváme služby České pošty, přepravní službu PPL nebo Geis Global Logistics a doručujeme zboží i na výdejní místa Zásilkovny.
 • Jakým způsobem si můžu vyměnit zboží?
  Zboží si můžete vyměnit do 14 dnů od převzetí objednávky. Zboží nám odevzdejte na kterékoliv prodejně nebo nám ho pošlete poštou na adresu Agátin svět, Pujmanové 1221, Praha 4, 14000. Ke zboží je potřebné přiložit kopii daňového dokladu a také vyplněný formulář (https://www.agatinsvet.cz/product-file/download/1139). Nezapomeňte označit i náhradní zboží, za které chcete svoje vrácené vyměnit.
 • Jak a kdy můžu vrátit zboží?
  Vrátit zboží a tedy odstoupit od kupní smlouvy můžete do 14 dnů od převzetí objednávky. Přineste nám zboží do prodejny nebo pošlete na adresu Pujmanové 1221, 140 00 Praha 4. Předem nás o vrácení zboží informujte, ideálně e-mailem na adresu reklamace@agatinsvet.cz a potom do 10 dní od této informace zboží musíte doručit.
 • Jak postupovat v případě reklamace?
  Pokud se u vašeho zboží vyskytne jakákoliv vada, můžete ho přinést na reklamaci osobně do prodejny nebo zaslat na adresu Pujmanové 1221, 140 00 Praha 4. Předem nás však o tom informujte e-mailem na adrese reklamace@agatinsvet.cz a dohodneme si s vámi další postup. Reklamaci vyřídíme do 30 dní a budeme vás o výsledku informovat.
 • Kam se obrátit v případě otázek a problémů?
  Pokud máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat telefonicky na číslech 770 601 604 nebo 770 601 605, nebo e-mailem na adresách dotazy@agatinsvet.cz nebo objednavky@agatinsvet.cz.

Popis obchodu AgátinSvět.cz

Obchod založily dvě sestry, Kristýna a Lucie, které se prostě už nemohly dívat na to, jak jim nestačí nabídka běžných hračkářství. Chtěly pro svoje vlastní děti něco víc a věřily, že podobně to cítí i jiní rodiče. Tak se zrodila myšlenka, která se zhmotnila do unikátního projektu, který dnes těší děti po celé zemi.

E-shop prodává zboží pro aktivní děti. Najdete zde různé smysluplné, kreativní, vzdělávací a interaktivní hračky, školní tašky, společenské a karetní hry, stavebnice, knihy, encyklopedie, leporela, výtvarné potřeby a další zajímavé vychytávky pro nejmenší.

Sortiment do obchodu vždy velmi citlivě vybírají jeho samotné zakladatelky a vybírají si zboží pouze od ověřených a kvalitních výrobců. Dbají na estetický a praktický design a hlavně na skutečnou a hlubokou herní hodnotu každé maličkosti, která se dostane do dětských rukou.

Zároveň se obchod snaží díky svému vnímání dětského světa a díky produktům, které nabízí, inspirovat a zlepšovat život a vývoj předškolních i školou povinných dětí.

Svoje hodnoty se prodejci snaží přetavovat i do skutečných akcí. Organizuje Kreativní festival, soutěž o Dobrou hračku, na webu e-shopu najdete tzv. Mámin blog, který obsahuje různá témata, no a kromě toho se Agátin Svět snaží pomáhat a podporovat také děti, jejichž život není zcela ideální a radostný.

Na webu také najdete jednoduchou poradnu ohledně toho, co koupit pro chlapce a co pro děvčata v různém věku, protože obchod nabízí sortiment pro děti od těch nejmenších až po školáky. Na YouTube dokonce nájdete i tzv. Agáta TV.

Kromě e-shopu agatinsvet.cz v Česku provozuje i sedm kamenných prodejen a výdejní sklad.

Web je velmi příjemně designovaný a zároveň přehledně uspořádaný. V hlavním menu najdete pět základních kategorií jako Dřevěné vláčkodráhy, Školní batohy a aktovky, Tvoření, Hry a hračky dle typu, no a Hry a hračky dle věku. Tak sa velmi jednoduše dostanete k nejvíce vyhledávanému sortimentu a hlavně, co je důležité, k hračkám pro dítě v konkrétním věku.

V nabídce produktů potom můžete jednoduše filtrovat podle ceny, dostupnosti, značky, kolekce, třídy, typu, věku, pohlaví apod. V detailech produktů najdete velmi pěkně, přehledně a jasně všechny důležité informace, které potřebujete znát.

Výhody nákupu v agatinsvet.cz

-          Nejširší výběr kreativních hraček v České republice

-          Rychlé dodání

-          Kvalitní a zdravotně nezávadné produkty

-          Přijatelné ceny

-          Poštovné zdarma při nákupu nad 3000 Kč

-          Kamenné prodejny

-          Zajímavý blog a odborné poradenství

-          Recenze hraček přímo na webu

-          Osobní přístup a citlivá komunikace

-          Jednoduché vrácení, výměna i reklamace

Nevýhody nákupu v agatinsvet.cz

-          Žádné

 
Co říkají o agatinsvet.cz zákazníci

Dá se říct, že obchod ve své oblasti kreativních hraček nemá v Česku konkurenci a to si evidentně uvědomují i zákazníci, tedy rodiče, kteří chtějí pro svoje děti něco víc. I když to nejsou vždy ty nejlevnější hračky, jsou stále cenově dostupné a kupující si váží hlavně kvalitu, vstřícný přístup, poradenství, uvěřitelný blog, přehledný a zajímavý web, široký sortiment hraček různého druhu a pro všechny věkové kategorie, no a v neposlední řadě rychlé a spolehlivé doručení, které je vždy důležité. Ti, co tu nakupovali, doporučují obchod všemi deseti.