2jakost.cz slevové kódy a kupóny

Akce

Spotřebiče ve slevě

 • Platí do 25. 10. 2021
 • Ještě nikým nevyužit

Jak použít kód na 2jakost.cz

 1. Výběr slevového kódu

  Vyberte si konkrétní slevový kód, který chcete využít v eshopu 2jakost.cz a klikněte na políčko "Chci kupón".

 2. Zkopírování slevového kódu

  Zkopírujte nebo opište slevový kód.

 3. Vložení slevového kódu

  V nákupním košíku vložte slevový kód do políčka "Zde zadejte Váš slevový kód" a potvrďte tlačítkem "aplikovat slevu".

 4. Krátký video návod jak používat kupóny na 2jakost.cz

  Video jak používat kupóny / kódy

Popis obchodu 2jakost.cz

Internetový obchod 2jakost.cz vám nabízí všechno do domácností. V nabídce najdete laciné spotřebiče, elektroniku, zboží do domácnosti nebo na zahradu. Můžete si tak vybrat moderní ledničky, praktické pomůcky do domácnosti nebo elektroniku od počátku světa. Pokud si zakoupíte zboží nad 2000 Kč, máte dokonce dopravu zdarma.

Rozbalené zboží a poškozený obal

Obchod kromě věcí do domácnosti v plné, ale výhodné ceně nabízí také rozbalené zboží, poškozený nebo rozbalený spotřebič. V případě poškozeného obalu jde o plně funkční a nepoužitý spotřebič, jehož obal ale utrpěl menší deformaci, například při přepravě, ale je v plné záruce. U poškozeného spotřebiče jde o nové spotřebiče s malou kosmetickou vadou, která vznikla například při manipulaci ve výrobě. Vada však nemá vliv na funkčnost a kvalitu spotřebiče, který má plnou záruku. V případě rozbaleného spotřebiče jde o nové a nepoužité spotřebiče, které byly vybalené nebo vystavené na prodejně. Mají také plnou záruku. Už beztak laciné spotřebiče tak můžete mít ještě lacinější.

Při nákupech se dají využít také slevové kupony, díky nimž se dostanete k produktům s ještě větší slevou. Ve slevě e-shopu 2jakost.cz najdete všechny spotřebiče, které se vám v domácnosti mohou nadmíru hodit.

 

Výhody e-shopu 2jakost.cz

 • funkční zboží za dobrou cenu
 • široký sortiment zboží
 • rychlé a bezproblémové dodání zboží
 • perfektní komunikace s obchodem
 • vstřícnost zákaznického servisu, ochota vůči zákazníkovi

 

Nevýhody e-shopu 2jakost.cz

 • menší nesrovnalosti v informacích uváděných na internetu a skutečností v obchodě

 

Co na e-shop 2jakost.cz říkají zákazníci?

Recenze zákazníků hovoří samy za sebe. Zákazníci 2jakost.cz si pochvalují široký sortiment, kvalitní zboží za příznivou a přijatelnou cenu. Oceňují také komunikaci s obchodem a zákaznickým servisem, jakož i rychlost dodání. Chválí také bezproblémové doručení, například i po změně adresy.

Menší nesrovnalosti nastaly v informacích na internetu a skutečností v obchodě, kdy na internetu visela informace, že zboží má jen poškozený obal, ale v obchodě se přišlo na to, že zboží bylo vlastně použité. Avšak obchod se svými zákazníky komunikuje a snaží se všechny problémy vyřešit promptně a ke spokojenosti svých klientů.