Výhody a nevýhody vydělávání tipováním

Výhody a nevýhody vydělávání tipováním

Každý člověk, který tipuje, to dělá kvůli výdělku. Někteří sice tvrdí, že si jen hrají, ale výhra každého potěší. Hrajete si, nebo vyděláváte? Pro všechny platí stejná pravidla. Velké peníze nevyděláte ihned. Chce to čas a hlavně disciplínu. Na začátku je třeba začít s menšími sázkami. Můžete se dostat i do stavu, že se vám nebude některé měsíce dařit. Zkušený tipér se orientuje vždy na hodnocení zisku během jednoho roku. Z proher je třeba se poučit a nevzdat se hned.


Chcete vydělat, nebo se jen bavíte?

Ze začátku je dobré vést si vlastní měsíční statistiku. Minimálně dva roky byste se měli oťukávat. Během těchto let se naučíte, jak to vlastně funguje. Roky totiž rostou zkušenosti, a sázky můžete i zvyšovat.

Nejhorší je, když očekáváte hned rychlý výdělek. Tehdy můžete přijít o hodně, a potom budete ještě dlouho vracet peníze. Pokud má být něco dobré, určitě to nebude jednoduché. Čas je zde velmi důležitý. Je třeba si uvědomit, zda je pro vás tipování výdělečná činnost nebo hra.

Ze začátku je třeba vsadit malé sumy. Důležité je sbírání zkušeností do budoucna. Nejlepší je založit si konto ve 3–4 sázkových kancelářích. Je třeba si srovnávat kurzy a druhy sázek. Kurzy se mění každou vteřinou. Je na vás, abyste vyhledali ten nejlepší a hned ho podali.

 

Nehazardujte, staňte se odborníkem

Žádný tip není stoprocentní. Existují i fixed zápasy, ale k nim se nemusíte dostat. Poznejte svůj sport, na který vsadíte, ale i soupeře. Používejte hlavu a tipy, které vám pomůžou, abyste nepřišli o peníze. Přečtěte si některé ověřené:

 • musíte zapomenout na hazard, a nevsadit všechno na jeden tiket
 • staňte se odborníkem a zaměřte se na jednu ligu nebo sport
 • vyberte si sázkovou kancelář s nejvyšším kurzem
 • staňte se obchodníkem, ne gamblerem
 • nevsaďte všechno na jednu kartu
 • používejte strategii a kontrolujte svoje emoce, abyste byli ziskový tipér
 • existují různé druhy sázení, proto se studiu nevyhýbejte
 • využívejte bonusy sázkových kanceláří, jako jsou sázky bez rizika či promo akce
 • bavte se se zkušenými hráči
 • vytvořte si pevný rozpočet na hraní a nenavyšujte ho
 • počítejte předem s rizikem

peníze

 

Tipujete za body, nebo peníze?

Sázkové kanceláře organizují soutěže i bez vašeho vkladu. Musíte být samozřejmě zaregistrovaní a mít víc než 18 let. Potřebujete si vytvořit reálný účet, ID číslo a uživatelské jméno. Pokud toto máte, můžete se zúčastnit. Samozřejmě tipovat se dá i přes kreditní kartu nebo internetovou peněženku.

 

Věděli jste, že...

… existuje i tipování za body? Zaregistrujete se a dostanete určitý počet bodů. S nimi potom během měsíce pracujete. Když je utratíte, v dalším měsíci dostanete další. Nejlepším tipujícím rozdá sázková kancelář reálné peníze. Pokud jste absolutně výborní, dostáváte i speciální prémie. Musíte si to však udržet aspoň tři měsíce po sobě.

 

Za noc určitě nezbohatnete

Důležité je, abyste si vytvořili kapitál ohraničený obdobím, který samozřejmě nesmíte překročit. Když vyhrajete, zisk použijte na zábavu. Vždy pokračujte se stejným kapitálem. Lepší je, když máte víc účtů v různých sázkových kancelářích. Hranice kurzů se liší a často mění. Když jste začátečník, najdete i zajímavé bonusy.

Nenechávejte hodně peněz na svých účtech. Může se vám stát, že ve slabší chvilce víc vsadíte. K tipování nepatří ani alkohol. Kasina ho nabízejí při hrách zdarma. Má to svoje výhody, ale ne pro vás.

 

Shrnutí

Tipovat můžete jednak bez peněz, jednak s nimi. Pokud hledáte zábavu, jste na správném místě. Nemusíte být expertem na sport. Existují techniky a strategie, které vám budou nápomocné. Správný výsledek si můžete tipnout i vy. Štěstí se může usmát i na vás. Možná právě teď vyhrajete. Na základě náhody a štěstí však dlouhodobě profitovat nebudete. Sázení není jako výhra v loterii, tu si nemůžete naplánovat.

Bonipo doporučuje