Valentýn za dveřmi. Překvapte svoji polovičku

Valentýn za dveřmi. Překvapte svoji polovičku

Den, kdy se všechno kolem oděje do červené barvy a vzduchem se šíří takové množství lásky a vášně, že by se dalo krájet. Překvapení jako důkaz lásky na svátek sv. Valentýna si nenechávejte na poslední chvíli. Víte, čím tento rok obdarujete svoji milovanou polovičku?


Kde se Valentýn vzal?

Dodnes není zcela jednoznačné, jak svátek sv. Valentýna vznikl. K jeho původu se váže legenda o pohanském knězi obráceném na křesťanskou víru. Císař Claudius v té době vydal dekret, který zakazoval římským vojákům uzavírat manželství. Přesto však páry Valentýn oddal. Když to císař zjistil, uvěznil ho a odsoudil k smrti. Před vykonáním rozsudku napsal Valentýn zamilovaný list dceři vězeňského dozorce, do které byl údajně zamilovaný. Popravili ho 14. února a papež Gelasius ustanovil den smrti sv. Valentýna za památný den. Na jeho počest se stal právě tento den dnem zamilovaných a sv. Valentýn je jeho patronem.

Pokud jste dosud považovali tento svátek za komerční výmysl, možná právě příběh s hlubším odkazem vás přesvědčí, že se ho přece jen vyplatí připomenout. I s milým dárkem pro svoji partnerku či partnera.

 

Dárky pro ni

Chcete své partnerce projevit lásku a poděkovat jí za společně strávený čas a péči? Možností máte hned několik. Vsaďte na klasiku, která potěší každou ženu. Kytice červených růží a bonboniéra s odkazem zřejmě nikdy nevyjdou z „módy“. Pokud patříte mezi kreativní duše, Valentýna můžete povýšit na událost, na kterou se nezapomíná.

 

Šperk

Nemusí to být hned zásnubní prsten, i když na požádání o ruku je tento den jako stvořený. Vkusné náušnice či náhrdelník nikdy nebudou krokem vedle.

Neriskujte a vsaďte na jistotu. V Sperky-eshop.cz najdete široký výběr kvalitních šperků a s 12% slevovým kupónem z Inspinaria nakoupíte výhodně! :)

 

Romantický výlet 

Překvapte svoji polovičku výletem, o kterém nebude nic tušit. Sbalit pár kousků oblečení zvládne každý, „uneste“ ji na místo, kde si užijete romantiku ve dvojici.

 

Sexy prádlo 

Máte svoji partnerku „v oku“? Ukažte se jako správný chlap a darujte jí sexy spodní prádlo nebo luxusní noční košilku. Dárek pro vaši milovanou bude zároveň dárkem pro vás. Dokonalé, ne?

Luxusní nočná košilka

Nejlepší výběr sexy a luxusního spodního prádla je jednoznačně na VIP-pradlo.cz i s 20% slevovým kupónem z Inspinaria.

Uvařte jí večeři

Vyhněte se přeplněným restauracím a navařte jí doma. V obchodě najdete množství surovin nebo doplňků i s valentýnským motivem. Kreativitě se meze nekladou, je jen na vás, jak kulinářský experiment pojmete. Pokud ale nejste vyhlášeným šéfkuchařem, doporučujeme vsadit na jednoduchá, ale efektní jídla, která v kuchyni zvládne připravit i amatér. Nápaditá kuchyňská zástěra pro vás oba by mohla být nutným dress codem, co říkáte?

 

Dárek pro něho

Nečekejte na to, co dostanete vy, obdarujte svého partnera první. Je na vás, zda půjde o dárek výlučně pro něho, nebo si ho užijete společně.

 

To, co má rád 

Je úplně jedno, zda je vášnivý rybář, nebo si rád zahraje s kamarády fotbal. Darujte mu něco, co s jeho koníčkem souvisí. Správný muž ocení, že jeho záliby nejen registrujete, ale i podporujete.

 

Kvalitní alkohol 

K romantice patří nejen svíčky, ale i pohár kvalitního vína či sektu. Užijte si společně romantický večer, který vás vytrhne z reality běžných dní. Pokud si váš partner rád vychutnává skleničku kvalitní whisky, rumu, či jiného alkoholu, tak mu můžete koupit celou lahev v efektním dárkovém balení. Pozor, abyste se trefily do jeho chutí. Cokoliv co má váš přítel rád naleznete na e-shopu panalfred.cz.

 

Alkohol

Kousek sebe 

Na dovolené jezdíte ve dvojici a v rodinném albu vám chybí společná fotografie? Rezervujte termín u fotografa a darujte mu společné focení. Výsledný produkt mu dejte zarámovat do originálního rámu.

 

Spodní prádlo

Ukažte mu, v čem ho chcete vidět. Nejen muži kupují ženám sexy spodní prádlo. Vsaďte na kvalitní kousky nebo ty s milým a vtipným odkazem.

 

O zážitek víc

Vaší kuchyni se nic nevyrovná a on to dobře ví. Přesto mu darujte gurmánský zážitek, na který bude dlouho vzpomínat. Zážitková kuchyně okořeněná valentýnským menu, pozvání, které se neodmítá.

 

Bonipo doporučuje