TIPY na vánoční dárky: Už víte, čím obdarujete své nejbližší?

TIPY na vánoční dárky: Už víte, čím obdarujete své nejbližší?

Nejkrásnější svátky roku nezadržitelně klepou na dveře. Vánoce jsou především dobou, kdy se setká rodina a přátelé, na chvíli se zastaví čas a společně si všichni dosyta užijí neopakovatelnou atmosféru. Úsměv na tváři vykouzlí i dárky, které si s radostí a nadšením rozbalují i dospělí. Víte, čím je potěšit tento rok?


Buďte o krok napřed

Pokud nepatříte mezi tu skupinu lidí, kteří si koupi dárků a Vánoce nechávají na poslední chvíli, tleskáme. Krásné Vánoce by se měly nést v klidném duchu a stres k nim rozhodně nepatří. V dostatečném předstihu koupíte všechno, po čem váš partner, děti, rodiče nebo přátelé touží.

 

Nechte se inspirovat!

Někdo přesně ví, po čem ten druhý touží. V ideálním případě se vyplatí poslouchat a tajně si přání zapisovat. Chybí vám inspirace nebo chcete dopřát partnerce nebo partnerovi něco, co opravdu neočekává? Máme pro vás tip na dárek, kterým potěšíte a zároveň překvapíte.

 

Dárek plný krásy a vůní

Ženy milují všechno, co souvisí s krásou. Jestli chcete potěšit tu svoji, darujte jí na Vánoce oblíbený parfém. Patříte mezi odvážlivce, kteří si troufnou vybrat vůni podle svého vkusu? Překvapení bude o to větší, pokud do výběru vložíte kousek sebe, své představy  a touhy. Že ani nevíte, kde se parfémy nebo kosmetika kupují? Pro bezproblémový nákup a široký výběr navštivte e-shopy Parfemy.cz nebo Krasa.cz. Pokud si skutečně netroufáte jí vybrat dárek sám, nezoufejte. Tyto e-shopy myslí i na taky případy a poskytují dárkové poukázky. Můžete tak své drahé bez obav dopřát nákup luxusní kosmetiky nebo drahého parfému podle jejích představ. 

Krok vedle neuděláte ani v případě, pokud dárek pro ženu vyberete s ohledem na to, co je její vášní. Miluje vůni ranní kávy? Překvapte ji sadou termohrnků, které upoutají nejen jedinečným designem,  ale i materiálem, z něhož jsou vyrobené. Oblíbená káva už nikdy nebude studená a hrnek horký. Seženete je ku příkladu v e-shopu 4home.cz.

 

Snídaně

 

Dárek se vkusem a vášní

Těšíte se nejvíc ze dnů, kdy jste spolu doma a nemusíte ani vylézt z postele? Darujte své přítelkyni praktický, ale vkusný dárek, který ocení každá žena. Kvalitní ložní povlečení nebo přikrývka na postel s polštáři z vás udělají muže, který má vkus. Jako bonus navíc vyberte to, v čem svoji přítelkyni vidíte nejraději. Luxusním županem nebo sexy spodním prádlem si v jejích očích „šplhnete“. Při výběru a koupi dbejte na to, abyste trefili správnou velikost. I ložního povlečení.

 

Ložní povlečení

 

Dárek plný síly a oddechu

Nejedna žena si láme hlavu nad tím, jakým dárkem potěšit muže na Vánoce. Zamyslete se především nad tím, jaké jsou jeho zájmy. I když nová košile nebo kravata nikdy nejsou na škodu. Pokud vyžadujete od svého partnera kreativitu, buďte stejná a neodbuďte ho ponožkami.

Ideálním dárkem pro muže, kteří se aktivně věnují sportu, jsou výživové doplňky nebo proteinové nápoje. Nemůžete se víc dívat na jeho oblečení do fitka a rukavice? Investujte do nových, sportovec se vždy praktickým dárkem potěší. 

Miluje módu a zajímá se o trendy? Perfektním tipem na netradiční vánoční dárek jsou určitě také značkové kousky oblečení nebo kvalitní hodinky.

 

Hodinky

 

Dárky, které vždy potěší

Možností a nápadů na vánoční dárky je skutečně mnoho. Stačí být jen vnímavý k přáním a chodit s otevřenýma očima. Je někdo z vaší rodiny nebo přátel nadšencem zdravé výživy? Určitě nepohrdne pořádnou zásobou dobrot, ze kterých pohostí i vás při nejbližší návštěvě. Mezi praktické dárky patří i malé elektrospotřebiče nebo kuchyňští pomocníci. Dekorace, které dodají každé domácnosti nový šmrnc a zanechají milou vzpomínku. Záleží jen na tom, kolik jste ochotní do vánočních dárků investovat.

Abyste svým blízkým mohli dopřát všechno, po čem touží, a zároveň se finančně nezruinovali, myslete dopředu a podívejte se na slevy a slevové kupony v Inspinariu

Bonipo doporučuje