Přírodní afrodiziaka. Po čem sáhnout při problémech s potencí?

Přírodní afrodiziaka. Po čem sáhnout při problémech s potencí?

Problém, o kterém není jednoduché mluvit, bojovat s ním však vůbec nemusí být složité. Pokud se z vaší ložnice vytrácí vášeň a sex už není tím, čím býval, naservírujte svému partnerovi přírodní afrodiziaka. Pomohou nejen při problémech s potencí, ale i erekcí.

Zasáhněte dřív, než bude úplně pozdě. Síla přírody je neuvěřitelná a suroviny nebo jídla, které možná běžně konzumujete, mohou pomoci při selháních za dveřmi vaší ložnice. Co by nemělo na talíři vašeho partnera chybět?


Losos

Nejen tato oblíbená ryba, ale i mnohé mořské plody se za přírodní afrodiziaka právem považují. Vždyť už v 19. století byl v kuchařských knihách uváděný jako skvělý tip na večeři před milostnými hrami. Losos, díky vysokému obsahu bílkovin, omega-3 mastných kyselin, které zvyšují hladinu serotoninu v mozku, nejen zlepší náladu, ale povzbudí mužskou výdrž. Sexuální apetit zvyšují také vitamíny A, B a D.

 

Cesnek

Vyhýbáme se mu kvůli pachu, málokdo však ví, že právě česnek byl už ve starém Egyptě považovaný za velmi účinné přírodní afrodiziakum. Vysoký obsah alicinu výrazně zlepšuje průtok krve, obranyschopnost organismu, sexuální touhu a v neposlední řadě i prožívání rozkoše.

 

Med

Med je bohatý na vitamíny B a bor, který má na svědomí produkci testosteronu – hormonu sexuální touhy.  Ne nadarmo se med přidával do nápojů během svatební noci. Stejně tak však pomáhá ženskému tělu metabolizovat pohlavní hormon estrogen. Sladké afrodiziakum si dopřejte společně.

 

Zázvor

O účincích zázvoru věděly už naše babičky. Stimuluje oběhový systém, což vede k prokrvení celého těla a tím pádem i mužské pýchy. Pokud chcete podpořit chuť na milování a zajistit sexuální výkonnost vašeho partnera, vařte mu ze zázvoru nejen čaj.

Chutnou večeři, která vás i s partnerkou skvěle navnadí na společně strávený večer získáte kombinací více afrodiziakálních potravin. Připravte si lososa s marinádou z česneku, medu a zázvoru a užijte si večer plný vášně.

 

Losos s marinádou z česneku, medu a zázvoru

 

Sladké dřívko

Ještě jste o něm neslyšeli? Nejvyšší čas se seznámit. Sladké dřívko může zvýšit sexuální vzrušení už jen svou vůní, která je dráždivá. Divoce rostoucí rostlina obsahuje fytoestrogeny a steroly, které ovlivňují pohlavní hormony. Co je však mnohem zajímavější, průtok krve do penisu dokáže údajně zvýšit až o 13%.

 

Lanýže

Jsou považované za luxusní jídlo, které omámí vaše smysly. A to stále není všechno. Tato houba je označovaná jako nejúčinnější přírodní afrodiziakum na světě vůbec. A proč je tomu tak? Vylučují pach mužského feromonu, který je podobný mužskému potu a pro ženy je údajně neodolatelný.

 

Fíky

Pokud hledáte afrodiziakum, které si doslova utrhnete ze stromu, fíky jsou tou správnou volbou. Jsou symbolem sexuality a obsahují mnoho antioxidantů, flavonoidů, vlákniny, železa či draslíku. Ovoce konzumujte výlučně čerstvé, jen tak pomůže při poruchách erekce dříve, než se nadějete.

 

Fíky

 

Avokádo

Ovoce plodnosti zchladí sice v horkých dnech, díky obsahu vitamínů C, E, K, B5, B6 či draslíku rozpálí každého muže. Avokádo prokazatelně zvyšuje sexuální touhu.

 

Přírodní produkt z lékárny

Vyzkoušeli jste všechno možné i nemožné? Pokud k rozkoši a spokojenosti nevede čistě přírodní cesta, klidně sáhněte po ověřených výživových doplňcích určených pro muže. Zerex Klasik představuje vysoce koncentrované složení aminokyselin a extraktů z tradičních bylin, jakými jsou kotvičník zemní, řeřicha peruánská nebo L-arginin, který pozitivně působí na zásobování organismu, a tedy i pohlavních orgánů krví. Všechny složky jsou na přírodní bázi a mají příznivý vliv na kvalitu sexuálního života, pevnou erekci a výkon muže v posteli.

Produkty Zerex koupíte v ověřeném e-shopu Zerex.cz. Pokud využijete slevový kód Zerexu v Inspinariu můžete na svém nákupu ušetřit až 20% na vybraných produktech, nebo se vám odečte sleva 130 Kč při nákupu produktu Zerex Ultra Gold. A to už stojí za vyzkoušení.

 

Bonipo doporučuje