Parndorf obchody a otevírací hodiny – vše, co potřebujete vědět

Parndorf obchody a otevírací hodiny – vše, co potřebujete vědět
Město Parndorf se nachází nedaleko hranic Slovenska s Rakouskem a je známo tím, že v něm nachází jeden z největších rakouských obchodních domů. Centrum s plným názvem Designer Outlet Parndorf se zaměřuje hlavně na prodej outletového zboží a představuje výbornou příležitost, jak výhodně nakoupit nové značkové oblečení za vynikající ceny. Pro svou dostupnost se stal cílem pro nakupující ze Slovenska. Představíme si proto, co všechno se v nákupním centru nachází, jaké jsou otevírací hodiny a také si vysvětlíme, jaké způsoby dopravy do Parndorfu jsou momentálně k dispozici.

Jaké jsou možnosti nákupu

Designer Outlet Parndorf ve všech obchodech nabízí možnost zakoupit outletové zboží. Jedná se o zboží, které již nemůže být umístěno v klasickém obchodě, kvůli nedostatku místa a zejména skutečnosti, že se jedná o sezónní zboží. S příchodem podzimu nebo zimy už tedy není možné prodávat také letní oblečení a obuv. Přebytečné zboží se proto přesouvá do outletu a je nabízeno k prodeji ve velkých slevách.

Outlet tedy představuje perfektní příležitost, jak získat kvalitní oblečení od světových značek za zlomkovou cenu. Pokles ceny se oproti té standardní pohybuje v rozmezí 30% - 70%. Obchodní centrum pravidelně pořádá speciální slevové dny, ve kterých lze získat na zlevněné zboží ještě další dodatečnou slevu.

Nabídka prodejen je obrovská a obchody lze rozdělit na dvě skupiny – podle velikosti a také podle exkluzivity konkrétní světové značky.

Nejluxusnější značky se nacházejí vedle sebe v samostatné části areálu.

Zde naleznete výrobky značky Gucci, Prada, Dolce Gabbana, Michael Kors, Armani, Boss, Valentino, Versace, Karl Lagerfeld, Joop! nebo Breitling.

Celkově se v obchodním domě nachází více než 180 obchodů spolu s více restauracemi. Možnosti stravování jsou také poměrně bohaté a kvalitní jídlo a nápoje lze zakoupit v Starbucks a Burger King. Kvalitní kávu vám naservírují v kavárně Segafredo Espresso.

Pro české zákazníky je vedle výhodné polohy dobrou zprávou i skutečnost, že v komplexu Designer Outlet Parndorf pracuje množství personálu ze Slovenska. Řečová bariéra je tedy minimální a nákupům za výhodné ceny nebrání opravdu nic.Luxus v Parndorfu

V západní části obchodního komplexu se nacházejí obchody, které se po celém světě pojí s luxusem.

Za standardních okolností se tyto luxusní značky prodávají za vysoké ceny. Parndorf obchody ale každému zákazníkovi otevírají výjimečné možnosti, jak si pořídit luxusní zboží za přijatelnou cenu.

Versace

Od roku 1978 je Versace symbolem italského luxusu, který dobyl celý svět.

Obchod nabízí kompletní sortiment oblečení, doplňků i obuvi pro muže i ženy. Ikonické logo s medúzou může mít na sobě každý, kdo vstoupí do prodejny a využije obrovské slevy na zboží, které se hodí pro každou příležitost.
BOSS

Německý výrobce luxusní módy Hugo Boss má svoji prodejnu hned při vstupu do luxusní části obchodního komplexu. V obchodě lze zakoupit oděvy, doplňky, plavky, obuv i sluneční brýle.

Atraktivní, moderní a stylový design každého kousku je v Parndorfu dostupný opravdu pro každého.

Prada

Značka Prada existuje již od roku 1913 a v Parndorfu se nachází jedna z největších luxusních prodejen.

Nabídka zboží zahrnuje kabelky, spodní prádlo, kožené výrobky, voňavky a parfémy. Výběr je opravdu obrovský a ďábelsky dobrý kousek mají v prodejně odložen pro úplně každou ženu.

Burberry

Ikona módního průmyslu Burberry přináší své výrobky zákazníkům již 150 let. Firmu proslavila vysoká kvalita výrobků a ikonický je zejména burberry kabát, který se dodnes vyrábí a jeho střih se zásadně nemění už celá desetiletí.

V Parndorfu má značka jeden z největších obchodů, kde si svůj vysněný kousek najde každý příznivec kvalitní, světové a luxusní módy. Obchod se nachází ve východní části a v sousedství jsou obchody Armani a Gucci.

Polo Ralph Lauren

Suverénně největší prodejny v celém obchodním domě je Polo Ralph Lauren.

Móda této legendární oděvní značky oslovuje celé generace.

Svým elegantním, ale i sportovním, stylem umí zaujmout muže a své kousky si určitě vyberou i ženy. Nekonečné množství oděvů i doplňků různých barev budete vybírat celé hodiny. Obchod nabízí také oblečení pro děti.

Sportovní móda v Parndorfu

Nákupní centrum nabízí řadu obchodů se sportovními potřebami, obuví a doplňky.

Dá se říci, že zde zákazník najde naprosto všechny světové sportovní značky jakými jsou NIKE, Adidas, Puma, Under Armour, Salomon, Mammut, Columbia, Mountain Warehouse a další.

NIKE

Americký výrobce sportovního oblečení a zejména obuvi má v Parndorfu jednu z největších prodejen.

Nachází se v jižní části a sousedí s malými prodejnami Mustang a Ecco. Značka vznikla v roce 1972.

Prodejna NIKE poskytuje vybavení pro všechny sporty a také věkové kategorie. Prémiové provedení spolu s dokonalým designem udělá radost každému fanouškovi aktivního životního stylu i profesionálním sportovcům.

Under Armour

Firma založená v USA roku 1996 je dnes mimořádně populární po celém světě. Under Armour produkuje oblečení, obuv i vybavení téměř pro každý sport. Výrobky jsou kvalitní a mají v oblibě jejich profesionální i amatérští sportovci po celém světě.

Tváří značky je také herec Dwayne Johnson. Nové technologie, krásné a funkční designy a obrovské množství zboží v prodejně vás zaměstná na dlouhé hodiny a svůj kousek si jistě odnese každý člen rodiny.

Adidas

Legendární sportovní značka z Německa, která se stala symbolem kvalitní sportovní obuvi, později i oděvů a sportovního nářadí ajiných pomůcek. Adi Dassler spolu se svým bratrem založili firmu v první polovině 20. století.

Dnes se firma nachází v pozici celosvětového lídra a nabízí obuv i doplňky pro všechny sporty. Samozřejmostí je také zboží pro děti. Adidas má v Parndorfu obrovskou prodejnu, kde nebude problém vybavit sebe i celou rodinu dokonalými a moderními sportovními doplňky.

Desigual

Španělská značka, která začíná s výrobou oděvů a doplňků v roce 1984.

Postupně se vypracovala na předního světového výrobce módy a každý rok přináší nové kolekce plné atraktivních kousků.

Součástí nabídky jsou oděvy, doplňky i obuv. Prodejna se nachází na východní straně obchodního komplexu. Velice rychle se z ní dostanete do restaurace Burger King nebo Starbucks.

Jak se dostat do Parndorfu

Město Parndorf se nachází nedaleko Neziderského jezera a od Bratislavy je vzdáleno pouhých 35 km.

Dopravu do nákupního centra lze realizovat několika způsoby. Asi nejpohodlnější je cestovat autem a vlakem.

Časově se jedná o velmi podobné možnosti, akorát vyhodou vlastní dopravy autem je, že nemusíte ztrácet čas na nádraží a přesuny z nádraží do centra, které je ve vzdálenosti cca 2 km.

Cesta autem

Přesun autem je nejpoužívanější způsob, jak se rychle a pohodlně dostat do nákupního centra. Výhoda vlastní dopravy spočívá iv tom, že nakoupené zboží si naložíte do auta a odvezete jej přímo domů.

Při cestování autem je na výběr dálnice nebo okresní silnice. Výborný stav rakouských silnic znamená, že není nutné využít placené dálnice, lepší možností jsou okresní silnice. Cesta po obou trasách trvá stejně dlouho. Okresními cestami se dostanete do Parndorfu za 45 minut.

Parkování

Před obchodním centrem je dostatek parkovacích míst.

Parkování je pro všechny návštěvníky zdarma. Obchodní centrum nabízí také možnost nabíjecích stanic pro elektromobily. Nabíjecí stanice SMATRICS se nachází při příjezdu do Designer Outlet Parndorf vpravo na parkovišti P1, stanici TESLA najdete přímo u parkoviště naproti prodejně Adidas.

Cesta vlakem

Vlakové spojení mezi Bratislavou a Parndorfem jezdí několikrát denně.

Vlak představuje pohodlnou a rychlou přepravu, která trvá maximálně 30 minut.

Jízdenka lze zakoupit i elektronicky. Po příjezdu do Parndorfu je ještě třeba vyřešit přesun přímo do obchodního centra. Nejvýhodnější způsob je objednání taxíku, který stojí 2,5 € na osobu.

Parndorf otevírací hodiny

Nákupní centrum je otevřeno celý týden s výjimkou neděle.

Otevírací hodiny během pracovních dnů jsou ve dnech pondělí – středa 9:00 hodin – 20:00 hodin.

Ve čtvrtek a pátek jsou otevírací hodiny 9:00 hodin – 21:00 hodin. V sobotu jsou otevírací hodiny 9:00 hodin – 18:00 hodin.

Bonipo doporučuje