Seznam článků

Výhody a nevýhody vydělávání tipováním

Každý člověk, který tipuje, to dělá kvůli výdělku. Někteří sice tvrdí, že si jen hrají, ale výhra každého potěší. Hrajete si, nebo vyděláváte? Pro všechny platí stejná pravidla. Velké peníze nevyděláte ihned. Chce to čas a hlavně disciplínu. Na začátku je třeba začít s menšími sázkami. Můžete se dostat i do stavu, že se vám nebude některé měsíce dařit. Zkušený tipér se orientuje vždy na hodnocení zisku během jednoho roku. Z proher je třeba se poučit a nevzdat se hned.

Celý článek

Jaký potenciál výdělku nabízí Amazon?

Pasívní příjem, možnost realizace při zaměstnání, minimální náklady. Takto by se dalo specifikovat podnikání na Amazonu. Zní to příliš jednoduše na to, aby to byla realita? Budete se divit, ale je to tak. Na to, abyste mohli začít vydělávat peníze na Amazonu, musíte jen zjistit, jak na to. Tady je pár možností, jak na Amazonu vydělat.

Celý článek

Jak vydělat rychle?

Žijeme v době, kdy nás potěší každá koruna navíc. Někdy je opravdu těžké zaplatit všechny pravidelné výdaje a ještě si nechat něco na živobytí. Mnohým lidem nestačí pouze jeden příjem, proto hledají ty nejrychlejší způsoby, jak vydělat víc. Je to ale vůbec možné?  
Celý článek

Rádi fotíte? Začněte na tom vydělávat

Jste vášnivým fotografem a už nechcete vaše díla skrývat jen ve svém počítači? Začněte vydělávat fotografováním. Práce fotografa je všestranná. Nemusíte se proto bát, že strávíte celý den pouze ve fotoateliéru focením rodinných portrétů. Fotografií si dokonce dokážete vytvořit i pasivní příjem. Jak se dá focením vydělávat?
Celý článek

7 způsobů, jak vydělat bez práce

Práce? Existují tisíce slov, která znějí méně depresivně. Proč práce, když nás za chvíli nahradí roboty? Přesně tak. Zapomeňte na klasické osmihodinovky. Naučte se vydělávat bez práce. Klasické přísloví „bez práce nejsou koláče“ v tomto případě neplatí. Za vydělané peníze si jich koupíte, kolik budete chtít.
Celý článek

Jak vydělávat cestováním?

Chtěli byste vidět celý svět, ale 20 dní dovolené z klasické práce vám na to nestačí? Jsou i jiné možnosti, jak cestovat. Nemusíte čekat, až vám šéf povolí opustit maličkou kancelář bez oken. Vydělávejte peníze cestováním nebo při cestování. Můžete sedět na pláži na Bali a při tom vydělávat peníze. Jak? Tady je pár tipů, jak vydělávat a cestovat zároveň.
Celý článek

Rychlý návod, jak vydělávat na YouTube

V dnešní době se YouTube kanály stávají stále populárnějšími, a to nejen mezi mladými. Prakticky jde o neomezený zdroj zábavy a sdílení informací od vzniku světa. Ani vydělávání na YouTube není složité. Je třeba jen splnit pár podmínek a mít trochu trpělivosti. Jak na to, si povíme v našem článku.
Celý článek