Advent je za dveřmi. Navoďte si vánoční náladu výzdobou domácnosti

Advent je za dveřmi. Navoďte si vánoční náladu výzdobou domácnosti

Nemůžete se dočkat Vánoc? Užijte si jejich čarovné atmosféry už během Adventu. Právě toto období je ideální na výzdobu, která váš domov zútulní a dodá mu to správné sváteční kouzlo. Symbolem Vánoc není jen vánoční stromek, klidně se odvažte a popusťte uzdu své fantazii při výběru letošních vánočních dekorací.

Paleta vánočních barev, motivů nebo dekorací nemá hranice. S příchodem Vánoc přicházejí i nové trendy a je jen na vás, zda každý rok podlehnete něčemu novému, nebo zůstanete věrní klasice, která vašemu domovu svědčí. 


Adventní věnec

Vánoční atmosféru umocňuje už několik týdnů před Vánocemi a na vašem stole by neměl chybět také. Adventní věnec, který se dokonale hodí do vašeho obýváku, vybírejte pečlivě, se vkusem a také s ohledem na to, kde ho umístíte. Vybrat si můžete klasické kulaté věnce se živou nebo umělou chvojinou, proutěné, ale i modernější podélné, které si dokážete udělat i doma. Kreativitě se meze nekladou, zazáří stejně moderní i výsostně přírodní kousek.  

Adventní věnec

  S využitím 4home slevového kódu můžete na vánoční výzdobě hodně ušetřit

 

Na okna i dveře

Hlavní vstup do vašeho domova je pomyslnou čárou mezi vnějším světem a tím vnitřním. Nezapomeňte vyzdobit prostor před dveřmi nebo na dveře samotné zavěste věnec, který nejen upoutá, ale i navodí tu správnou atmosféru blížících se svátků. Použít můžete girlandy, vnější svítící stromky a klidně i postavičky, které potěší nejedno dětské oko. Nezapomeňte ani na okna. Po setmění v nich vyniknou LED svícny, které působí klidným teplým dojmem z obou stran.

 

Věnec LED svícna

 

Svíčky, lucerny a dekorace

Těch opravdu nikdy není dost! Existuje v předvánočním shonu něco více uklidňujícího než vůně zapálené svíčky? Rozmístit jich můžete doma hned několik, stejně jako malé milé dekorace, které příchod nejkrásnějších svátků v roce jen podtrhnou. Efektní vánoční dekorací jsou také lucerny a velké svícny, které můžete v tomto období dozdobit voňavou chvojinou i vánočními koulemi.

 

 

Exteriér ve vánočním duchu

Při vánoční výzdobě myslete i na exteriér a je úplně jedno, zda bydlíte v domě, nebo v paneláku. Světelnými řetězy můžete vyzdobit nejen dům, stromky na zahradě, ale i balkón. Vyberte si vhodný druh osvětlení a myslete na to, že ne všechny řetězy právě do exteriéru vhodné jsou. V nabídce najdete i takové, které s dálkovým ovladačem nejen zapnete, ale i načasujete a dokážete měnit efekty.

 

Exteriér ve vánočním duchu

  Nakupujte vánoční osvětlení se slevovým kódem v Kokiskashop.cz

 

Více tipů a inspirací na nádhernou vánoční světelnou výzdobu interiéru i exteriéru najdete v článku "Nechte je zazářit v plné kráse."

Ať jste se rozhodli pro cokoliv, vánoční dekorace změní vaši domácnost na pohádkové místo, kde vládne klid, harmonie a radost z očekávání. Směle do toho!

 

Bonipo doporučuje